KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Hidtratáló tusolótej 100%-ban természetes illattal. Vegán és állatkísérletek nélkül készült.

Lencseee

2017. október 10.

Nagyon kellemes hasznalni,nem szarit, de en biz'a elviselnek egy nagyobb illatintenzitast...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

ALettah

2017. október 2.

Rajongok az Original Source tusfürdőkért, és ez az illat sem kivétel. Sőt! Talán az egyik legjobb, amit eddig próbáltam. Lágy, édes cseresznye és kesernyés mandula, nekem nagyon tetszik.
Legfőbb érdeme viszont, amit minden O.S tusfürdőnél hangoztatok: szépen, kíméletesen tisztít, és cseppet sem szárítja a bőröm. Kéthetes tengerparti nyaraláson most intenzív bevetésen volt, és abszolút megállta a helyét. Csak sajnos elfogyott :(
Kitartok a márka mellett, jók!
Nem habzik különösebben, de mivel minden egyéb szempontból tökéletes, ezt nem róvom fel neki.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Kitartok a márka mellett, jók!

salibea

2017. október 2.

Nagyon szeretem, az illata csodás és jól habzik. Nem szárítja a bőrömet és Vegán! :))

salibea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

messalinam

2017. október 1.

Imádtam az illatát,de sajnos nem volt tartós. Nagyon hamar elfogyott,sokat használtam belőle minden alkalommal. Nem szárított,semmi extra. Nem hiszem,hogy újraveszem,de csakúgy mint a banános társa kapcsán,örülök,hogy kipróbáltam. Viszont a rendkívül finom illata miatt ez eggyel több csillagot kap! :)

messalinam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Norih

2017. szeptember 6.

Imádom ezt az édes illatot!! Kedvenc tusfürdőm,amit eddig használtam. Minél több illatot szeretnék kipróbálni ettől a márkától! Abszolút csillagos 5

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

betty23

2017. augusztus 29.

A málnás-vaníliás a kedvencem, de ez a második kedvenc, ez édesebb. :) Nem egy tucat illat, tényleg koktélcseresznyés. Nem egy szuper hidratáló, de nem is várom el tőle.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Anheszenamon

2017. augusztus 1.

Megvettem a mangós és málnás-vaníliás Original Source tusik után, de alig tudtam elhasználni. Számomra nagyon émelyítő, idegesítő illata van, már-már hányingert keltő. Soha többé nem venném újra.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

nikimanó

2017. március 1.

először tetszett a koktélcseri illat de többedik használat után túl tömény édes és unalmas. nekem jobban bejön a mangós, az üde, ez túlzás, bár nem tartós, ez nem is baj. nekem kifejezetten művi a szaga. az állaga rendben van. nem is irritál.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

LaNara

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2016. július 14.

Ennek is mint minden Original Source-nak mennyei illata van, én már vagy egy éve csak az ő tusfürdőiket használom. Hidratálni nem annyira hidratál, de ez amúgy is a testápoló dolga, az illata viszont eléggé tartós rajtam főleg nyáron és ez nekem már önmagában elég okot ad a megelégedésre. Külön öröm, hogy ha nem is gyorsan de bővül a kínálat nálunk is, úgyhogy kíváncsian várom mit hoznak még be.

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Lilás piros.