KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

A flakonban található gél vízzel érintkezve extra krémes fürdőhabbá alakul, mely ápolja és hidratálja a bőrt. 100%-ban természetes illatanyagot tartalmaz. Vegán termék.

sieszter

2018. április 13.

Úristen, ez milyen gusztusos! Vékony sugárban spriccel ki rózsaszín zselét, ami habbá válik, és amikor mosakodok vele, egyre csak több hab lesz, és több, és több.... nem akar elfogyni. Az illata tömény tejszínes málnakrém, az állaga szinte szilárd, borotvahabszerű. Ez egy igazi kényeztető kis különlegesség.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Flami

2017. november 30.

Gyengéim a fürdőhabok, azonkívül minden, ami málnával kapcsolatos, szintén.
Nem volt kérdés, mikor szembetalálkoztam ezzel a flakonnal, hogy jönnie kell velem. :)
Az illata elég diszkrét, bőrön fürdés után nem érződik, viszont a levegőben még kicsit ott marad.
Az állaga nagyon érdekes. Kifújáskor tényleg erősebb rózsaszín zselé, ami pár pillanat múlva átalakul halványabb habos-babos óriási tejszínfelhővé!
Kislányok szerintem imádnák. :)
Egy élmény vele fürdeni. Pici fújás is elég, olyan nagyra megpuffad. Én először nem spóroltam vele és alig akart lemenni a kádban a hab :)
Nem szárítja a bőrt.
A flakon jókora, nagyobb mint a Balea fürdőhabé, pedig mindkettőben 200 ml van, megnéztem.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 30.

Gyengéim a fürdőhabok, azonkívül minden, ami málnával kapcsolatos, szintén.
Kislányok szerintem imádnák. :)
Nem szárítja a bőrt.