KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

A flakonban található gél vízzel érintkezve extra krémes fürdőhabbá alakul, mely ápolja és hidratálja a bőrt. 100%-ban természetes illatanyagot tartalmaz. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Flami

2017. november 30.

Gyengéim a fürdőhabok, azonkívül minden, ami málnával kapcsolatos, szintén.
Nem volt kérdés, mikor szembetalálkoztam ezzel a flakonnal, hogy jönnie kell velem. :)
Az illata elég diszkrét, bőrön fürdés után nem érződik, viszont a levegőben még kicsit ott marad.
Az állaga nagyon érdekes. Kifújáskor tényleg erősebb rózsaszín zselé, ami pár pillanat múlva átalakul halványabb habos-babos óriási tejszínfelhővé!
Kislányok szerintem imádnák. :)
Egy élmény vele fürdeni. Pici fújás is elég, olyan nagyra megpuffad. Én először nem spóroltam vele és alig akart lemenni a kádban a hab :)
Nem szárítja a bőrt.
A flakon jókora, nagyobb mint a Balea fürdőhabé, pedig mindkettőben 200 ml van, megnéztem.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 30.

Gyengéim a fürdőhabok, azonkívül minden, ami málnával kapcsolatos, szintén.
Kislányok szerintem imádnák. :)
Nem szárítja a bőrt.