KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2013. július 23.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM

powderwoman

UzuRose

2015. augusztus 1.

Teljes szerelem ♥
Auchenben találtam a minap 600 ft körüli árban.
Megakadt a különleges dizájnon és az erős színén a szemem. Tegyünk vele egy próbát alapon beleszagoltam és valami bámulatos. Nagyon finom, erős, jellegzetes illata van mindnek. Számomra ez az igaz szerelem. A gyömbér az egyik kedvenc zöldségem és ízesítő aromám.
Fürdés után úgy érzem magam mint akit bedrogoztak. Szép a világ, szép az élet, olyan szép és vidám minden XD

UzuRose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Teljes szerelem ♥
Auchenben találtam a minap 600 ft körüli árban.

annapanni

2013. július 23.

Végigpróbáltam régebben az összeset, szerintem a klasszikus mentolos a legjobb belőle. A hajsamponja/balzsamja viszont nagyon nem jött be.

annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Rege

2013. július 13.

Egyedül a Tesco-ban láttam ezt a termékcsaládot (hétszáz forint körüli árra emlékszem), s egy szippantásra beleszerettem ebbe a gél állagú tusfürdőbe, s alig vártam, hogy kipróbáljam a legnagyobb kánikulában. A nagy melegben egy hideg vagy langyos zuhany és ez a gazdag illatorgia tökéletes kombináció. Bár nevében a narancs és gyömbér szerepel, a karakteres szegfűszeget és fahéjat is ki lehet érzeni. Ezzel jön még egy kis eukaliptusz olaj és tökéletes a felfrissülés. Még sosem használtam olyan tusológélt, amelyben ennyi különféle növényi illóolaj kivonat lett volna, felér egy aromaterápiával! Mindenkinek ajánlom! Szerintem UNISZEX, magamnak vettem, de a párom is használta már. :)

Rege
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!