KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: ancsr, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Krémmánia Kedvencek a -től
Csumama

2017. január 11.

Igazi "napsütés" illatú ez a tusfürdő. Biztosan újra veszem még. Kicsit gyorsan fogy, bár lehet ez is a jó kis illatának köszönhető. Szeretem.

Csumama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

aguatic

2016. szeptember 28.

Elkezdtem figyelni hogy olyan kozmetikumokat hasznaljak amiket nem tesztelnek allatokon. Nem dobtam ki az eddigieket, de ha van megfizetheto aron alternativa akkor azt valasztom.
Lelkesen letoltottem egy appot. Semmi ismeros marka nem volt, aztan meglattam ot, jee en ezt ismerem, sot hasznalom.
Es akkor a termekrol. En nem erzem a mangos illatot, de kellemes behatarolhatatlan illata van. Nem szaritja a borom. Szeretem a csomagolasan hogy reces es nem csuszik ki a kezbol, viszont lehet mert bena vagyok de nekem nehezen nyilik a kupak :/
Az illat "csalodas" miatt 4*

aguatic
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Az illat "csalodas" miatt 4*

Adriana

2016. augusztus 28.

Eddigi legkedvencebb tusfürdőm. Imádtam. Ha találok újra a dm-ben tuti megveszem újra. :)

Adriana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

RimmelAthen

2016. május 1.

A reggeli zuhanyzásokhoz kellemesebb, vagy ha késő estig kell tanulnom és kell némi frissesség. Szeretem az illatát és az állagát is, a bőrön viszont nem marad meg. Egyszerű tusfürdő.

RimmelAthen
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Lauu

2016. március 23.

Szinte minden tusfürdőtől vakarózom, sos kellett vennem valamit és mivel nagy mango fun vagyok, ő jött velem haza. Nekem nagyon bejön az illata, az állaga (nem az a csúszós, inkább picit krémes) és nem vakarózom. Eddig ezt csak a felső kategóriás termékek tudták hozni. Biztos ki fogok még próbálni más illatokat is.

Lauu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

ancsr

2016. február 23.

Az utóbbi időben eléggé rákaptam a mangóra, a mangós italra és gyakorlatilag bármire, amiben valamilyen formában mangó található. Ebből kifolyólag megvettem ezt a tusfürdőt, mondván, hogy biztos tele van csodaszép összetevővel és annyira megtetszett az illata, olyan jó érzés vele fürdeni, hogy azonnal megvettem másodszor is. Hiba volt, most miután feltöltöttem az összetevőket láttam, hogy mennyire nagyon nem barátságosak. Ezt még gyorsan elhasználom, de utána sajnos elválnak útjaink.

ancsr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

kisko

2016. február 18.

Borzalmasak ezek a tusfürdők...lehet, hogy drogériás átlagnak megfelel, de a bőrt így is tönkreteszi. Szárít, de nem hámlaszt, mint egy szappan, így lesz parfümtől irritált, száraz és vastagodó a bőr. Vészhelyzeti vásárlás volt, végre elfogyott! Tusfürdőből tényleg csak a TBS-t ajánlanám, azon kívül szappanok. A márka marketingje pedig az összetevők fényében elég ellenszenves számomra.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

FloraF

2015. december 14.

Kellemes az illata és zuhanyzás után is elég hosszan megmarad. Nem nagyon habzik ami engem nem zavar, mert így szerintem kevésbé szárítja ki a bőröm.

FloraF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

Captainblonde

2015. október 29.

Az illatáról először a 'jókedv' és a 'vidámság' szók jutottak eszembe, így élvezet használni ezt a tusit :) Sajnos a csomagolása láttán azt hiheti az ember hogy tényleg 'tele van' természetes összetevőkkel, de rögtön úgy kezdődik az INCI, hogy: SLS... :( És ráadásul nem is habzik annyira, viszont legalább gyorsan fogy. Egyszeri vétel volt a részemről.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!