KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Orly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A frissen felkent, nedves lakkra is alkalmazható. Gyorsan áthatol a körömlakk rétegeken, megszárítja azokat és extra kemény védőréteget képez a felszínen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vzorka

2015. július 20.

Imádom, nekem jól működött.

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Imádom, nekem jól működött.

miko02

2015. július 3.

Ha friss lakkra kenem rá, akkor összehúzza a színt, és csíkos lesz. Amúgy elég jól teszi a dolgát, bár nekem a szérumok jobban működnek. Nem valószínű, hogy újraveszem. Ennyi pénzért, inkább veszek egy pipettás lakkszárítót.

miko02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

corleona

2014. augusztus 6.

Alapfelszereltség, ha körmöt lakkozunk, csajok! Sokkal hatásosabb, mint a körömszárító sprayk vagy cseppek!!! Hamar szárad (még ha ez a 3. réteg is!), 10 perc alatt koppanósra - és gyönyörű a fénye. A lakkozás tartósságát több nappal meghosszabbítja, nekem nagyjából 6 napig maradt fent, pedig az enyém aztán ledob a mindent (függetlenül a lakktól, az előkészítéstől és a technikától - ha manikürös csinálja, akkor se tart ki enélkül 6 napig).

Update: a kicsi kiszerelést is sokszor tudtam használni, de nagyjából az 1/5 része beleszáradt az üvegcsébe, így vásároltam egy nagyobbat, 18 ml-est, de az már majdnem 3000 Ft-ra rúgott.

corleona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Pöti

2014. április 17.

Ez a cucc fantasztikus. 10 perc alatt koppanósra száradtak a körmeim, tényleg csodaszer.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Tike

2013. december 15.

Minden Orly terméket nagyon szeretek, de azt hiszem ez a legjobbak között van. Gyorsan kell kenni, és egyenletesen. Kizárólag OPI körömlakkokat használok, azt nagyon gyorsan szárítja, és gyönyörű fényes, tartós fedést biztosít. 9ml és 18 ml-es kiszerelésben kapható.

Tike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

rekag

2013. július 11.

Extra gyorsan szárít, bár én lakkozás után mindig várok pár percet, hogy megkössön a lakk, de így is 10 perc alatt megszárít 3 réteget. Extra fényt ad, és nagyon tartós lesz tőle a körömlakk, ha minden nap áthúzom akkor 5-6 napig is bírja. A másik amit szeretek benne, hogy kijavítja az apróbb hibákat, pl. ha csíkos lett a szín, akkor gyönyörűen kiegyenlíti.

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

black_cico

2013. február 9.

nagyon szépen egyenletesíti a körmöt, ügyes használat mellett nagyon jól működik, fényes és valóban jól szárít, vastag rétegeknél azonban nekem több óra múltán is karcolódott a felület.

black_cico
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

lzsoficim

2012. július 22.

Életemben először csalódtam orly márkában. Egyáltalán nem szárít gyorsan, sőt, csak fellazítja a lakkomat, ront a helyzeten. Én gyorsszárításra az essence better than gel nails fedőlakkját szoktam kenni, az tényleg gyorsan szárít, csak nem tartós...ezért gondoltam erre a cserére, de már látom h hiba volt...jajj, orly, pedig én úgy szeretlek.. :(

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

malvina

2012. július 6.

Kb. fél éve használom, most tartok a kisebb kiszerelésű (9ml-es) üveg felénél. Kezdetben szuperül fedett, annyira gyorsan száradt, hogy kb. fél óra alatt megszárított 3 réteg lakkot, olyat is, ami még 1 nap után is sérülékeny volt (pl. Maybelline Colorama). Szép fényt ad a lakknak és 4-5 napra hosszabbítja a lakkok tartósságát. Viszont 2-3 hónapja vettem észre, hogy egyre sűrűbb és sűrűbb kezd lenni a lakk, volt, hogy igen nehezen tudtam csak eloszlatni a körmömön és az ecset nyoma száradás után is megmaradt. Ezen a tulajdonságán csak úgy tudtam változtatni, hogy minden használat előtt cseppentek bele 6-8 csepp körömlakkhigítót, így ismét a vásárlás-kori minősége lesz.

malvina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

Mesi

2012. június 14.

Ez a legjobb fedőlakk, amit próbáltam.
Félig már megszáradt lakkra kenem, így nem sérül a kicsit feloldódó színes lakk, amikor eloszlatom rajta a fedőlakkot. Kb 30 perc, míg az alaptól a fedőlakkig végzek és koppanósra megszárad. Ez összesen 4 réteg, mert a színest mindig két rétegben teszem fel, szóval a fél óra lakkozással együtt, szerintem ez teljesen oké.
Tényleg tartóssá teszi a több rétegben felkent lakkokat is. Szép fénye van.
Az egyetlen negatívum, hogy mivel ez extragyorsan szárad, hamarabb besűrűsödik az üvegben, mint a normál lakkok.
Hígítani nem igazán javaslom (csak spec. lakkhígítóval), mert elveszti a fényét és opálos, matt lesz a végeredmény.
Nem tervezek másra váltani.

Mesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Ez a legjobb fedőlakk, amit próbáltam.
Tényleg tartóssá teszi a több rétegben felkent lakkokat is. Szép fénye van.
Nem tervezek másra váltani.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: Violet 2

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.