KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Orto Parisi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2017

A parfümöt a Vezúv és környéke ihlette - ez a tűzpiros színben köszön vissza.

Ár: 4800 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, frissen fújva, Helyszín: Budapest-Gödöllő, fizetés: postánmaradó, foxpost

Laurencia

2018. március 5.

Nem szagoltam még közelről kitörő vulkáni hamut, sem friss állati vért, ennek ellenére elképesztő a képfestés: Alessandro Gualtieri meséje túlmutat minden képzeleten és pontosan tudom mit akar kifejezni a Terroni.
A Black Afgano és az Interlude Man perverz házassága, száraz, robbanásszerű földes jegyek, égett fűszerek és gyümölcsök, elsősorban bogyós gyümölcsök, és kit tudja még mi mindent hajigált bele a jóember e lőrébe.
Nem akarok most note-okat elemezni, az érzet az, ami e parfümöt iszonyatosan magasra viszi, és igen ahogy alattam írják a fiúk, nyers szexualitás, gourmand pacsulis füst, szintetikus érzetű,ordító minőségű, percenként változó, ellentmondást nem tűrő, letaglózó, gyönyörű szörnyszülött.

Az ominózus szürke árnyalat sorozat félelmetes nagy kárt csinált a fejekben a BDSM-el kapcsolatban: egy hozzá nem értő, unatkozó, magát írónak való háziasszony tálalta fel azt fogyasztható formában és mosta össze némi romantikus mamipornóval a valójában szexuális bántalmazást kimerítő irományát a nagyközönségnek.
A BDSM azonban nem erről szól: ezen kapcsolatokban mindkét fél számára megfelelő a testi kapcsolat választott, kölcsönös beleegyezésen alapuló, szabályozott formája, uralkodó és alávetett szerepek kialakítása.A hangsúly a mindkét félen van.
A szürke másodsorban azért egy ordenáré nagy baromság, mert azt sugallja, hogy bizonyos szexuális preferenciával rendelkező férfiakat meg kell menteni, meg lehet változtatni.

Ugyan már....
Miért is írtam ezt le?
Mert ez egy valódi dom illat, és nem feltétlenül a kiszolgáltatottságra vagy perverzióra gondolok, sokkal inkább egyfajta személyiség és gondolkodásmód ami az ilyen férfiakat jellemzi. Nyers és megváltoztathatatlan erő, nem is tudok jobb szót rá, egy igazi powerhouse parfüm, amit nőknek is a legjobb szívvel ajánlok kipróbálásra.
Az én bőrömön előbújik egy kis oud szerű jegy is, ami aztán végképp padlóra küld ebben a keverésben, ha valaha 12 centis tűsarkúban, férfitesteken óhajtok sétálni, akkor gondolkodás nélkül őt választom majd.
Addig is meghagyom a legjobb ízléssel rendelkező hímeknek, kell hozzá intelligencia is, ennyire szókimondó és konkrét parfümöt máshogyan nem is lehet viselni.

Laurencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

Ugyan már....
Miért is írtam ezt le?

lazolkov

2018. január 28.

A hentes/mészáros fiának, Antonio Gualtieri (Nasomatto) vörös leve megidézi a patakká duzzadó édeskés vért a cataniai földön, az égő lávát, amely a földkéreg alatt folyik, és néha egy kitörés alkalmával kiszabadul a börtönéből. Az Orto Parisi kollekció hetedik parfümje, a Terroni 2017-ben jelent meg, mellyel a „The Nose” a sötét földkéreg alatt rejtve megbúvó parazsak hőjét kívánta ábrázolni, ezzel a sűrű és viszkózus illattal, amely a megégett szilvát, a hamut, a nyers földi jegyeket az édes bogyós gyümölcsökkel ötvözi egy hihetetlen és forró akkordba.
A fenséges füstös felső jegyzetek, miután elhasználódnak, átadják helyüket a vetiveres tőzegbe ágyazott csonthéjas cseresznyének és meggynek, a száraz cédrusoknak, nyírkátrányos, szárazon keserű kakaópornak, de végig ott kacsintgat a Gualtierinél elengedhetetlen Black Afganos ganjás alapelixír illata is. A tengeri szellők fuvallatától a cédrus és cipruserdők édesített labdanummal együtt égnek le, sűrűn sercegő, kifejezetten édes gyantákat eregetve, fűszeres kardamom villanásokkal.
Ez egy kifejezetten gourmand füst, amely mézes szirupba áztatott kandírozott gyümölcsök, aszalt sárgabarack, dió, mazsola sütéséből származik, alaposan megferedőztetve rumban és whiskyben. Ez lenne a föld édes hamva? A föld mindig meggyógyítja szörnyű sebeit, minden, ami megég, ismét növekedni fog!

lazolkov
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 28.

jean baptiste

2017. szeptember 19.

felfújáskor égetett gumi, majd kibontakozik benne a málna is, amiről a Juliette has a gun another oud jut eszembe. Ez az illat számomra valóban a nyers szexualitás. Ettől ne várj finomságot vagy gyönyört.... ez egy letaglózó bika illata.

jean baptiste
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.