& Other Stories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Betticupcake, Módosítva: 2019. február 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatjegyei: sárgarépa, citrom, fekete ribizli, ibolya, bőr, vetiver, szantálfa, vanília

Betticupcake

2019. február 7.

Egy csere keretein belül került hozzám. A hölgy azt mondta itthon nincs forgalomban. Annyira különleges illat. Ehhez foghatót nem is éreztem még. Első fújásra megcsap valami citromos mentás kellemes illat, kb fél perc múlva ahogy szépen szárad le előjön a puha vaníliás bőr jelleg. Kissé édeskéssé válik. Mivel unisex ezért kipróbáltattam a párommal, rajta erőteljesebb lett, és férfiassá vált az ő bőrén. Meg se lehetett mondani hogy ugyanazt a parfümöt viseljük.

Betticupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.