KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

p2

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stenico, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A termék egy matt alapozó és egy korrektor előnyeit egyesíti. A könnyű, hidratáló formula goji kivonattal megbízhatóan fed és védi a bőrt a környezeti ártalmaktól. Akár 24 órán át tart. A precíziós applikátor egyszerű és gyors felvitelt tesz lehetővé.

4 árnyalatban kapható

random

2018. július 8.

sajnálatos tény, hogy a legvilágosabb árnyalat sem elég világos nekem, ezért az essence korrektorával vagy a 2in1 alapozójával keverem. a kiszerelését utálom (applikátor, komolyan? miért nem lehetett pumpás?), de a formula nagyon bejött. szép vékonyan terül, könnyű eldolgozni, és meg is "köt", nem fog ide-oda csúszkálni vagy nyomot hanyni a kezemen. sőt, a tág pógusaimon is szépen mutat, nem ül bele meg ilyenek. ahol viszont hámlik a bőröm, ott nem jó, azt a részt le kell radíroznom előtte, és persze a hidratálásra is szükség van. t-vonalban izzadok, úgyhogy ott le szoktam púderezni (plusz vékonyan a szemem alatt is, a hunyorgás és a szemüveg miatt - merthogy oda korrektorként teszek egy extra réteget), és jó pár órát kibír. volt jobb alapozóm óccsóbbér' (persze kivonták), de ez is simán megéri az árát. simán újravenném, szóval 5 cillag.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

joplin

2018. június 17.

nagyon tetszett a púderjük ezért úgy döntöttem, adok egy esélyt az alapozójuknak is. nem csalódtam! nagyon szép a fedése, és tökéletesen passzol a sápadt bőrömhöz. ja, és az első alapozó+korrektor amit próbáltam, ami tényleg működik korrektorként is. az egyetlen dolog, ami kevésbé tetszik, hogy a homlokomon az apró ráncokba hajlamos beülni, így ott nagyon vékony rétegben használom csak (vagy egyáltalán nem). az applikátoros csomagolás kicsit fura a pumpásnak jobban örültem volna mert az higiénikusabb, de meg lehet szokni.

joplin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

kklaudia

2018. május 21.

Ez az applikátoros csomagolás nekem nem jött be, az enyémnek kicsit szúr is a vége, de a termék egyébként nagyon jó. Szuper fedésű, bár mindig keverni szoktam az alapozókat. Kb. a felénél járok, kicsit félek, hogy az aljáról, hogyan fogom kiszedni a terméket... :) Ezt leszámítva ajánlom!

kklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

lakkomlakkom

2018. május 16.

Mondanám, hogy csak kíváncsiságból vettem meg, de igazából az győzött meg, hogy nincs benne parfüm, ami drogériás viszonylatban nagyon ritka. A fedése közepes, a pirosságokat egész jól elfedi és egyáltalán nem irritálja a kifejezetten érzékeny, rozáceás bőrömet. Nem nehéz a bőrön és egész tartós. Én nagyon megszerettem, ilyen áron nem kapok olyan alapozót, amit bírna a bőröm.
Az egyetlen hátránya, hogy applikátoros kiszerelésű, ami higiéniailag azért elég aggályos.

lakkomlakkom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!