KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

p2

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. július 6.

Kiszerelés:   2 x 3,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A 2 az 1-ben termék egy matt ajakkrémet kombinál egy csillogó színerősítővel. Ily módon az ajaksmink intenzitását és finishét a hangulathoz és helyzethez lehet igazítani.

Bőrgyógyászatilag igazolt.

tamara428

2018. július 9.

Én is leértékelve vettem a Rossmannban, de a pirosas-rózsaszínes verzióját. Bár van nagyon hasonló színem, igazi rúzsbolond vagyok és muszáj volt egy ilyet is szereznem.
Ecsettel könnyen fel tudom vinni az ajkamra, és a sötétrózsaszín matt fele remekül mutat a számon. Tartósabb az Avon rúzsoknál, de egy kebab után teljesen lekopott (emiatt -1*). A kicsit barnás-piros fényes felét eddig mindig csak a rózsaszínre kentem fel, mert a kézfejemen kipróbálva színtelennek tűnik.
Egy rúzsnak elmegy, de nem lesz sírig tartó szerelem.

tamara428
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Egy rúzsnak elmegy, de nem lesz sírig tartó szerelem.

Mesike91

2018. július 8.

Olyan kis cuki macaron kinézete van. Nekem egy rózsaszínes árnyalat van meg, és pünkösd körül vettem leértékelve a budapesti Flórián téri Rossmannban. Jó az illata, tartóssága nagyon átlagos. Külön-külön jobban mutatnak, egyben annyira nekem nem jött be. Ez a nyúlkálós verzió amúgy sem a legjobb. Gyűjtőknek érdemes beszerezni.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.