KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

p2

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ápoló alaplakk. Az alapréteg revitalizáló ásványi anyagokat tartalmaz, amelyek megakadályozzák a fakulást. A természetes  köröm látszatát tartja fent.

jkrisztie2

2017. július 26.

Mostanában minden lakkozás alá ezt használom. Brutál gyorsan megszárad és már lehet is lakkozni. A manikűrt egyértelműen tartósabbá teszi, emellett megakadályozza a köröm csúnya elszíneződését. Önmagában alkalmazva is szép, egészséges körmöket eredményez, enyhe szatén fénnyel. Viszonylag nagy mennyiség, nagyon jó minőség, olcsón. Szeretem ezeket a P2 lakkokat.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.