KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

p2

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ápoló alaplakk. Az alapréteg revitalizáló ásványi anyagokat tartalmaz, amelyek megakadályozzák a fakulást. A természetes  köröm látszatát tartja fent.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ad-Namah

2018. június 15.

Van egy sejtésem arról, hogy ennek köszönhetem azt, hogy megszűnt a köröm toredezesem és retegzodes, ami 3 ujjamon jelentkezett az elmúlt tíz évben. Felkentem amiatt, hogy lakkozni fogok rá, de ez elmaradt, így kb 3 hétig folyamatosan rajta volt egy réteg belőle, és a végén a körmöm annyira hosszúra nőtt, hogy emiatt kellett levágni. Lakk alá még nem próbáltam, de bízok benne, hogy jó.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

anita

2018. május 16.

Jó alapszín, szépen kiegyenlíti a köröm felületét, de ez 1-2 napig tart, utána semmi, válik le :/ Továbbá abszolút nem véd az elszíneződéstől :( Aki erősebb színek alá szeretné használni annak nem ajánlom, mert nem jó, besárgul alatta a köröm. Összességében sajnos nem túl jó termék.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

jkrisztie2

2017. július 26.

Mostanában minden lakkozás alá ezt használom. Brutál gyorsan megszárad és már lehet is lakkozni. A manikűrt egyértelműen tartósabbá teszi, emellett megakadályozza a köröm csúnya elszíneződését. Önmagában alkalmazva is szép, egészséges körmöket eredményez, enyhe szatén fénnyel. Viszonylag nagy mennyiség, nagyon jó minőség, olcsón. Szeretem ezeket a P2 lakkokat.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.