KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

p2

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: QAMeli, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyorsan ható körömbőr-eltávolító gél, amely hatékonyan oldja a gyorsan növekvő bőrt.

• Alkalmas minden körömtípusra
  • Alkalmazható kézen és lábujjakon egyaránt
  • Alkalmas férfiak számára
  • Alkáli sókat tartalmaz (kerülni kell a szembe jutást, vakságot okozhat)
  • Bőrtolerancia dermatológiailag megerősített

QAMeli

2018. április 16.

Gyönyörűen leoldotta a száraz bőrt a körmeim körül! Korábban bőrvágó ollóval álltam neki, hááát, több-kevesebb sikerrel :D Na de ez a gél megoldotta a problémát. Az applikátora szerintem nem praktikus, egy ecset jobb lett volna, de meg lehet szokni. Én egyszerre csak 2 körömre vittem fel, mert a leírás szerint 15 másodperc alatt hat (és tényleg!), majd essence rose wood pálcikával toltam/töröltem le a feloldott bőrt. Szóval nekem bevált, remélem másnak is bejön majd :)

QAMeli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak