KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

p2

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Finom, teljes fedést biztosító matt rúzsceruza. A fa ceruza optimálisan hegyezhető. Bőrgyógyászatilag megerősített.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mstindigo

2017. augusztus 18.

Egész jó, de valahogy nem az igazi. Őszintén szólva én rúzspárti vagyok, de adtam ennek egy esélyt. Előnye, hogy elég pigmentált, könnyű vele precízen dolgozni, a finishe pedig matt. A száraz részeket viszont nagyon-nagyon kiemeli a többi matt rúzsomhoz képest is. De ha tényleg szépen alá van hidratálva, sehol egy száraz rész, és valaki nagyon szereti a matt finisht, akkor annak ajánlom. (De nekem abszolút kedvencem most a full colour lipstick tőlük.)

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate