KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

p2

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, könnyű szájfény, mely vizuálisan megnöveli és kondicionálja az ajkakat. Használható önmagában vagy rúzs felé, felső rétegnek. Vízálló, fényes, trendi színekben.

PaNel95

2017. április 20.

Nekem a 070-es van meg, azt hiszem a képen is ez van. Elég intenzív és szép lilás színe van. Most a nagy lila őrület miatt vettem meg, de nem csalódtam a színében. Szerencsére az a sötét lila színű, nem pedig a világos, rikító lila, és egész jól is áll annak ellenére, hogy nem igazán hordok ilyen erős színeket.
Szájfény létére hihetetlenül pigmentált és tartós színe van. Nem szabad túl sokat felkenni a szájra, mert akkor soha nem szárad meg, illetve csúszkálós marad a végeredmény - ami meg ugye nem lesz vízálló. Illetve természetesen nem lesz vízálló azután sem, hogy "megszáradt", de pár órát kibír még ivással és kis evéssel is. Mivel egy kis vékony rétegben is jól fed, és van rendesen színe, így viszonylag hamar (pár perc alatt kicsit szárad az állaga) már készen is vagyunk vele, és valóban tartós is. Jóval tovább bírja, mint egy normál szájfény. Szárítani nem szárít, hiszen nem szárad mattra, hanem ilyen szaténos fényű a végeredmény. Nem hivalkodó, éppen pont jól fényes nekem. Minimálisan ragadós marad a számon, de alig észrevehetően. Az ajak ráncaiba nem ül bele, szépen terül el a szájon, illetve nem hagy az ajak belső felületén csíkot, nem kenődik a fogra rá és nem lesz darabos a felülete. Én nem használok kontúr ceruzát, és így is tökéletesen a helyén marad. Viszonylag egyenletesen kopik, és nekem egy sötét szín van meg, mégsem lesz csúnya kopás közben.
Ár-érték arányban teljesen megéri az árát. Egy próbát mindenképpen megér, hiszen nagyon szép végeredményt lehet vele elérni, és tartós is szájfényhez képest. Kicsit olyan, mint egy folyékony rúzs. A színek is nagyon szépek, és elég pigmentáltak is, főleg a sötétek. És talán minimálisan valóban olyan, mintha teltebbek lennének az ajkaim, bár ez nálam nem igazán szempont, mert nem célom növelni az ajkaim méretét.
(+ Ha zsebkendővel kis nyomkodó mozdulatokkal kicsit letörölgetem, akkor eltűnik róla a fényes réteg, és olyan, mintha csak egy mattra száradó ajakszínezővel kentem volna be az ajkam. Így is nagyon szép színe van, látszik, hogy valóban lila, de éppen csak annyira, hogy bárhova lehessen viselni, szolid színe lesz. Emellett eltűnik a fényes, kopó réteg róla, és picit tovább bírja. Csak ugye kisebb színt adva.)
Viszont nekem az aplikátora nem tetszik. Jobban szeretem a hagyományos, keskenyebb aplikátort, mint az ilyen széleset, mert a szájsarkokban a kisebbel könnyebb dolgozni. Nekem ez az első ilyen széles, lapos fejű szájfényem, kicsit tanulnom kellett a használatát, mert több szájfényt is vesz fel az aplikátor, ezért kicsit le kellett az üvegcse oldalán húzni a szájfényt, hogy a megfelelő menyiségben tudjam felvinni a számra.
Vacillálok a 4 és 5 csillag között, hiszen csodaszernek nem mondanám, vagy kötelező darabnak sem. De ennyi pénzért bőven megérdemli az 5 csillagot, mert kb. olyan mint egy közepes tartósságú, de nagyon pigmentált rúzs. Szájfénynek pedig kifejezetten tartósnak mondanám. Természetesen nem vízálló, úgyhogy aki ezért venné meg, annak csalódnia kell, de pikpakk igazítható és a mindennapokra is bátran hordható színekben kapható. Szóval megkapja az 5-öt.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.