KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pacifica

Ár:   4480 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kundus, Módosítva: 2018. október 10.

A lédús, friss kókuszdió, a finom vanília és a krémes vetiver meleg összetétele egzotikus és temperamentumos.

Parabéntől, mesterséges színezéktől, SLS-től, szulfáttól és ásványolaj származéktól mentes. 100% vegán és állatokon nem tesztelt.

Ár: 3.100 Ft postával , Eladó: kundus
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Kaposvár , fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóra.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!