KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 10100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: odzsika, Módosítva: 2011. november 11.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 10100 Ft

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos
Megjelenés: 2007

Ár: 10100 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Kapható 50 ml-s és 80 ml-s kiszerelésben is!
Paco Rabanne Black XS fújós

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Runway

2017. július 10.

Kicsit vaníliás, kicsit kakaós kellemes édeskés illat, és hát ennyi is. Számomra rettentően átlagos, semmi feltűnőség, semmi extravagancia … Szimpla tucatillat, beleolvaszt a tömegbe, akár akarod, akár nem. Sajnos a tartóssága sem kiemelkedő, néhány órán belül elillan.

Runway
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Lepketanonc

2017. július 2.

Mintaként kaptam az újonnan vett parfümöm mellé. Először nagyon tetszett, habár erős volt a számomra (kicsit megfájdult a fejem), aztán elhalványodott az az illat, ami nagyon tetszett benne(, ezzel együtt a fejfájás is) és utána nem tetszett a bőrömön.

Lepketanonc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

leila0803

2017. június 13.

A korabbi velemenyemet felul kell biralnom. Igen, megint csak papir alapjan alkottam eloszor.

Szoval ez az illat az egyik ismerosomet lengi korbe nap mint nap, es hihetetlenul finom. Nagyon kellemes, gyumolcsos, pacsulis illat. Karakteres, eros.

Igaz, nem igazan elegans vagy kifinomult, de van benne ennek ellenere valami, amitol viselni szeretnem!

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Burya

2017. május 7.

Már jó ideje bolyongtam az üzletben megszaglászva ezt-azt, amikor egy alsó polcon rátaláltam erre. Érdekes volt az üvege, megakadt rajta a szemem. Aztán kipróbáltam és mint akit felpofoztak, belém csapott a felismerés: EZ AZ! Végre egy virágos illat, amiben valami fanyar piros gyümölcs van! Teljesen odavoltam tőle, folyton a kis illatmintámat szagolgattam. Aztán mire hazaértem, megváltozott az illata, a fanyar gyümölcs eltűnt belőle és maradt egy halvány, édes valami, ami - nem tudom máshogy megfogalmazni - leginkább "olcsó nő" illatnak volt nevezhető. Csalódott voltam, mert azt hittem, végre megtaláltam a Nagy Őt. De valami ennek ellenére nem hagyott nyugodni. Volt benne valami, még abban az "olcsó nő" illatban is, ami megragadott, pedig sosem gondoltam volna, hogy ez lehetséges. Akárhányszor egy parfüméria közelébe keveredtem, mindig nála kötöttem ki, mindig kifújtam újabb és újabb mintákat belőle és hazaérve újra és újra elővettem őket. Végül odáig fajult ez a "se veled, se nélküled" kapcsolat, hogy rendeltem belőle egy 1 ml-es mintát, de végül el kellett fogadnom, hogy nem illünk össze. Az indítás fantasztikus, a lecsengés kiábrándító és nagyon gyors, rajtam pedig még édesebb, mint papírra fújva. Sajnálom, szerettem volna szeretni. :(

UPDATE:
Időnként még teszek vele egy-egy próbát, mikor parfüméria felé járok, és kifújás után 5 percig még mindig tetszik, amíg jelen van benne az a fanyar kis ribizli a rózsával és a borssal. Még a pacsuli sem zavarna, túl tudnám tenni magam rajta. De ez a vanília áradat... úristen, valami lehetetlenül tömény, édes. :(( Ráadásul a pacsuli+vanília kombináció továbbra is sarki 100 Ft-os érzetét kelti, mintha valami húsvéti kölni lenne, amit a hormonoktól megzavarodott 14 éves lányok fújkálnak magukra tesi óra után. Miéééééért nem tud megmaradni a fejillat?? Annyira szép lenne. Túl szép. :(

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

UPDATE:

PirosEperke

2017. január 11.

Három éve csak ezt a parfümöt használom, rengetegen megdícsérték már rajtam és egyszerűen imádom az illatát és visszajelzésekből arra tudok következtetni hogy hosszú idő után is érződik.

PirosEperke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

TimeaS

2016. december 19.

Ahhh... Nosztalgia parfüm. Azok a szép és jó kis gimis évek. :) Erős illat, de imádtam minden cseppjét.

TimeaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Mirácska09

2016. december 16.

Par eve, megjelenese utan szagoltam eloszor, elso velemeny: fujjjj .... Aztan most 1-2 honapja a kis mintamat eloszedtem, mostani velemeny: uuuu!!! 😄 Ezt sosem fogom megerteni. Amit regen utaltam, az most jo, es forditva .... kimegyek a hidegbe, na akkor a legtutibb! Ma lett is belole gyorsan egy 50 ml-esem. Most eppen imadom, gyorsan adok is ra eros 4 csillagot, hatha 2 honap mulva mar csak 2-t ér. 😁

Mirácska09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

reka093

2016. november 9.

IMÁDOM! Az Armani Code-dal holtversenyben. Kár, hogy ilyen drága :(

reka093
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

IMÁDOM! Az Armani Code-dal holtversenyben. Kár, hogy ilyen drága :(

ivi777

2016. november 6.

Az itteni vélemények alapján választottuk anyosomnak ajándékba. Még szerencse, hogy neki, mert ő el van tőle ájulva és illik is hozzá. Nekem viszont nagyon húsvéti kölnire hajazó, tolakodó illat. Sajnos rosszul leszek tőle, ha megérzem :(

ivi777
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

rata.sum

2016. október 31.

Nahát, hogy nem írtam még véleményt ehhez a parfümhöz?!
Olyan igazi nekemvaló, kakaós-borsos-pacsulis gyümölcsillat. Pimasz, kicsit direkt, nyálcsordító, egyszerre odabújós és incselkedő. Fűszeressége dacára nincs benne semmi éles vagy orrbavágó, bársonyosan puha, kicsit naiv módon melengeti az érzékeimet.
Töretlenül szeretem, amióta csak megismertem. Az sem tántorít el, hogy elvileg a tinilányokat célozták be vele. Na és, lélekben 16 vagyok. :D
Hogy valami negatívumot is említsek: a tartóssága sajnos tényleg elég rossz. Amikor kifújom, intenzív, de két óra múlva nagyjából nyoma sincs a bőrömön. Ami ruhára kerül, az jobban megmarad, többször éreztem már sálon, itt-ott. De a bőrről elillan.
A JDP In Black ártatlan húgaként örök helye van a kedvenceim között. Nem kell mindig rafinált illat, időnként elég a szeretnivalóan bájos is. :)

rata.sum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Nahát, hogy nem írtam még véleményt ehhez a parfümhöz?!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.