KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 10100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: odzsika, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 10100 Ft

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: vörös áfonya, vörös bors, tamarind

Szívjegyek: fekete ibolya, kakaó, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, vanília, massoia kéreg

Ár: 10100 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Kapható 50 ml-s és 80 ml-s kiszerelésben is!
Ár: 7500 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: Kb.25ml/30ml - a képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvétel, Foxpost

Anie

2018. július 5.

Annyira finom, vagánycsajos az illata, hogy imádnám is, ha pár óra múlva nem menekülne el az az isteni illat. Ennyi pénzért igazán valami bomba erős illatot vár az ember. De mivel az illata valami észbontó megkapja a kegyelem ötöst. :)

Anie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

pacsalia

2018. július 1.

Csak azért adok neki ötöst, mert a párom teljesen odáig meg vissza van tőle. Szexuálisan izgatónak találja..... :)
Én nem igazán érzek iránta szerelmet,sőt...úgy kb semmit! De azért a tartóssága tényleg kemény! :O :)

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Scara

2018. június 24.

Nagy szerelem volt, több kisebb- nagyobb üveggel is elhasználtam.
A kakaó miatt főleg a hidegebb időben vettem elő, tartóssága remek.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Nagy szerelem volt, több kisebb- nagyobb üveggel is elhasználtam.
A kakaó miatt főleg a hidegebb időben vettem elő, tartóssága remek.

IRoxy

2018. június 19.

Őrült 20-as éveim állandó illata! Nem tudom megunni, és bár szelídebb lettem, olykor szükségem van ennek az illatnak a vadságára, így egy kicsi üvegcse mindig van belőle a polcon. Sok emlék fűz hozzá, és hatalmas szerelem volt ez az illat.
Igazi dögös, karakteres illat, ráadásul nagyon tartós!

IRoxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Igazi dögös, karakteres illat, ráadásul nagyon tartós!

Parfuwoman

2018. június 1.

Gimi vége felé kaptam karácsonyra egy üveggel ,s ez lett a bulizós illatom. Annyi szép emlékem kötődik hozzá, a doboz,amiben kaptam meg mindig megvan.szep emlékek ,egyetem elején is ezzel partiztam végig az éjszakát ...Tartós ,fűszeres ,picit édes ,dögös illat,kicsit fémes is. Most hogy így elmerengtem róla ,lehet,hogy megillatolom legközelebb a drogériában :)

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Nagyon kellemes illata van, mindig bennem van a késztetés, hogy újra megvegyem.

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Nagyon kellemes illata van, mindig bennem van a késztetés, hogy újra megvegyem.

Ennie86

2018. március 8.

Ma ő került tesztelésre a Müllerben. A rózsát azonnal kiérezni, már-már agresszív módon. Aztán jön a kellemes vaníliás,fás lecsengés. Az én bőrömön nem volt valami tartós, de egynek nem lenne rossz.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Airina

2018. február 20.

Ajándékba kaptam még nagyon régen ballagásomra. Azóta már elfogyott (persze, hiszen vagy 6 éve volt:D), de hiányzik. Az egyik legfinomabb illatú parfüm számomra, nagyon imádtam. Kicsit erősebb, tömörebb illat, de még a "pont jó" kategória, nagyon tartós.Tervezem, hogy beszerzem megint. :)

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

gergan

2018. február 5.

Azt írják a fiatalok parfűmje.
Jó ez 40 felett is.... 😉
Nagyon imádom, mindenki dicséi rajtam.
A testápolója is mennyei.

gergan
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 5.

Azt írják a fiatalok parfűmje.
Jó ez 40 felett is.... 😉
Nagyon imádom, mindenki dicséi rajtam.
A testápolója is mennyei.

Kamkalin

2017. december 18.

18 éves koromban nagyon menő illatnak számított, kiváló marketingje volt és ezért jártunk bevásárlóközpontba magunkra fújogatni, aztán szülinapomra meg is kaptam. Ma már nem ez a mindennapos illatom, de bizonyos alkalmakra, bulikra még használom és akkor nagyon szeretem! :)

Kamkalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.