KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 10100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: odzsika, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 10100 Ft

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: vörös áfonya, vörös bors, tamarind

Szívjegyek: fekete ibolya, kakaó, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, vanília, massoia kéreg

Ár: 10100 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Kapható 50 ml-s és 80 ml-s kiszerelésben is!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mglilla

2017. december 10.

Nosztalgikus illat, régen nagyon szerettem, tartós, nagy hatósugarú, ma már nem tudnám elképzelni magamon, de ezért nem fogom lepontozni.

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

postareb

2017. november 26.

Nagyon jó illata van és egész sokáig kitart, először kicsit kesernyés, aztán fokozatosan átmegy édesbe. Amikor kifújja az ember, akkor pár percig valóban elég erős, de a kesernyés kezdés után ez is meglágyul. Szerintem tökéletes választás tiniknek/fiatal felnőtteknek, de véleményem szerint maximum 20 éves korig, utána már "kinövi" az ember ezt az illatot (nekem nagyon sokáig ez volt az egyik kedvencem tinikoromban, de most már biztosan nem választanám).

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

AzAKismacska

2017. november 22.

Úgy gondolom, a jó parfüm érzéseket ad, emlékezetbe vés.

2007-ben voltam 17 éves, a nagyon menő, mégis kicsit alterebb lányok parfümje volt a gimiben. A gazdag családú, Avril Lavigne-es, szexi, vadóc- pózer banda használta. Szagoltam naponta, nagy felhőkben.
Nagyjából az egyetlen eredeti dolog rajtuk ez a parfüm volt (ameddig persze a többi menőcsaj be nem szerezte).
Vadóc, particica illat nekem ez-
Picit "olcsó", nagyon szexi, nagyon felszínes. Összességében egész jó belépő a felnőttebb illatok világába. Szirupos áfonya, pici fűszerrel. Málnaszörpös Fény fekete abszinttal.

Nem rossz, de sosem hordanám hosszútávon, visszahúzódó, könyvmoly 17 éves magam körberöhögne..
Többet kellett volna buliznom 10 éve :D

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Úgy gondolom, a jó parfüm érzéseket ad, emlékezetbe vés.

Vadóc, particica illat nekem ez-

Többet kellett volna buliznom 10 éve :D

angelina69

2017. október 28.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra. Ahányszor az M... drogéria felé vezetett az utam, tette vele egy próbát, de csak blatteren. Most egy pici mintát besuvasztottam a rendelésembe a többi közé. Felkenés után nem sokkal már meg is csapott egy erős, fűszeres, édes illat. Kezdetnek egy kicsit sok. Úgy fél óra múltán már kevésbé erőszakos, de még mindig határozott, és egyre inkább előtérbe kerül rajtam a rózsa-pacsuli páros, édes körítésben. Érdekes. Olyan rosszlányos. Azért mert egyszerre közönséges és vonzó. Hülyén hangzik. Meglehet. Tetszik is, meg nem is. Kicsit sok, de addiktív. Tuti, hogy nem hordanám melóhelyre. Inkább egy buliba, ha az én koromban járnék még ilyen helyre. Esti illat. Szillázsa kicsit nagyobb az átlagnál, de belül a jóízlés határán.Tartóssága átlagos. Kicsit felfelé pontozok, mert kihozta belőlem a rosszlányt.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

Runway

2017. július 10.

Kicsit vaníliás, kicsit kakaós kellemes édeskés illat, és hát ennyi is. Számomra rettentően átlagos, semmi feltűnőség, semmi extravagancia … Szimpla tucatillat, beleolvaszt a tömegbe, akár akarod, akár nem. Sajnos a tartóssága sem kiemelkedő, néhány órán belül elillan.

Runway
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Lepketanonc

2017. július 2.

Mintaként kaptam az újonnan vett parfümöm mellé. Először nagyon tetszett, habár erős volt a számomra (kicsit megfájdult a fejem), aztán elhalványodott az az illat, ami nagyon tetszett benne(, ezzel együtt a fejfájás is) és utána nem tetszett a bőrömön.

Lepketanonc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

leila0803

2017. június 13.

A korabbi velemenyemet felul kell biralnom. Igen, megint csak papir alapjan alkottam eloszor.

Szoval ez az illat az egyik ismerosomet lengi korbe nap mint nap, es hihetetlenul finom. Nagyon kellemes, gyumolcsos, pacsulis illat. Karakteres, eros.

Igaz, nem igazan elegans vagy kifinomult, de van benne ennek ellenere valami, amitol viselni szeretnem!

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Burya

2017. május 7.

Már jó ideje bolyongtam az üzletben megszaglászva ezt-azt, amikor egy alsó polcon rátaláltam erre. Érdekes volt az üvege, megakadt rajta a szemem. Aztán kipróbáltam és mint akit felpofoztak, belém csapott a felismerés: EZ AZ! Végre egy virágos illat, amiben valami fanyar piros gyümölcs van! Teljesen odavoltam tőle, folyton a kis illatmintámat szagolgattam. Aztán mire hazaértem, megváltozott az illata, a fanyar gyümölcs eltűnt belőle és maradt egy halvány, édes valami, ami - nem tudom máshogy megfogalmazni - leginkább "olcsó nő" illatnak volt nevezhető. Csalódott voltam, mert azt hittem, végre megtaláltam a Nagy Őt. De valami ennek ellenére nem hagyott nyugodni. Volt benne valami, még abban az "olcsó nő" illatban is, ami megragadott, pedig sosem gondoltam volna, hogy ez lehetséges. Akárhányszor egy parfüméria közelébe keveredtem, mindig nála kötöttem ki, mindig kifújtam újabb és újabb mintákat belőle és hazaérve újra és újra elővettem őket. Végül odáig fajult ez a "se veled, se nélküled" kapcsolat, hogy rendeltem belőle egy 1 ml-es mintát, de végül el kellett fogadnom, hogy nem illünk össze. Az indítás fantasztikus, a lecsengés kiábrándító és nagyon gyors, rajtam pedig még édesebb, mint papírra fújva. Sajnálom, szerettem volna szeretni. :(

UPDATE:
Időnként még teszek vele egy-egy próbát, mikor parfüméria felé járok, és kifújás után 5 percig még mindig tetszik, amíg jelen van benne az a fanyar kis ribizli a rózsával és a borssal. Még a pacsuli sem zavarna, túl tudnám tenni magam rajta. De ez a vanília áradat... úristen, valami lehetetlenül tömény, édes. :(( Ráadásul a pacsuli+vanília kombináció továbbra is sarki 100 Ft-os érzetét kelti, mintha valami húsvéti kölni lenne, amit a hormonoktól megzavarodott 14 éves lányok fújkálnak magukra tesi óra után. Miéééééért nem tud megmaradni a fejillat?? Annyira szép lenne. Túl szép. :(

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

UPDATE:

PirosEperke

2017. január 11.

Három éve csak ezt a parfümöt használom, rengetegen megdícsérték már rajtam és egyszerűen imádom az illatát és visszajelzésekből arra tudok következtetni hogy hosszú idő után is érződik.

PirosEperke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

TimeaS

2016. december 19.

Ahhh... Nosztalgia parfüm. Azok a szép és jó kis gimis évek. :) Erős illat, de imádtam minden cseppjét.

TimeaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.