KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Mossyka, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2013. június 14.

Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

4 árnyalatban kapható alapozó problémás, pattanásos bőrre.

Mazsola0801

2015. október 26.

Imádom! Kb. egy hónapja vásároltam meg,drágának tartottam,de beruháztam rá!Egyáltalán nem bántam meg,sőt!Annyi alapozót kipróbáltam már,mindig csalódtam..A pattanásokat szépen fedi,egyenletes bőrtónust eredményez.Az egyenetlen,tág pórusú bőröm nagyon szép lesz tőle.Nagyon keveset használok belőle,biztosan elég lesz még jó sokig!

Mazsola0801
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Lexiiii

2014. július 24.

" Te jó ég! " <-- ez volt a legelső reakcióm amikor felpepecseltem az arcomra. :v
És nem azért mert botrányosan rossz volt, hanem mert ezért az árért tökéletes!
Színben is tök jó, tartós is, reggel felkenem este ugyanolyan állapotban van.
Nem fogom leváltani. Számomra nem létezik ennél jobb. Nem szárít, és minden csufi dolgot elfed! ^^
Bár lehet, hogy az is befolyásolja ezt az eredményt, hogy a saját márkájú primert és púdert használom alá és fölé. :)
Csak ajánlani tudom, és viszonylag nagy a színválaszték is! :P

Lexiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 24.

És nem azért mert botrányosan rossz volt, hanem mert ezért az árért tökéletes!
Színben is tök jó, tartós is, reggel felkenem este ugyanolyan állapotban van.
Csak ajánlani tudom, és viszonylag nagy a színválaszték is! :P

skin

2013. június 3.

Először nagyon tetszett ,de aztán csalódnom kellett benne. A tapasztalatom az , hogy valahogy a nap végére kiemeli a ráncocskákat. Kopásállósága egész jó , nem szárít olyan mintha semmi sem lenne az arcomon. Amiért levonást érdemel , melegben kissé viszketett a bőröm alatta.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 3.

Camilla_B

2013. február 10.

Anno kintről rendeltem a matt primerjével együtt, elképesztően jó! Amikor elfogyott sokáig nem találtam másikat helyette, de olyan macerás volt beszerezni, hogy napoltam. Viszont aki teheti feltétlen próbálja ki a Paese alapozókat és primereket, mert nagyon jók. Nekem eléggé pattanásos a bőröm, de új a használatával nem keletkezett és nem zsírosított. Olyan, mintha lélegezne a bőröm és mégsem maszkos. Sőt volt olyan "ragyám", amit el is mulasztott. Én Olaszországban futottam rá egyszer, de amúgy lengyel termék.

Camilla_B
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.