KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Palmolive

Ár:   487 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 487 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Lisa2112, Módosítva: 2012. június 27.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 487 Ft

Felemelő citromos illatjegy, a mandarin illóolajával és citromfű kivonatával gazdagíott összetétele révén.

Ár: 487 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

teardrop

2017. április 10.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem, de nem lehet sehol kapni jelenleg. Megszűnt? Beszerezhető? Ha valaki tud segíteni, megköszönöm, nagy örömet szerezne vele.

teardrop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.

pilleriin

2017. január 14.

Újravevős, örök darab. fantasztikus. Komolyan terápiás jellegű.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Újravevős, örök darab. fantasztikus. Komolyan terápiás jellegű.

juditka70

2015. július 23.

Én különösen nyáron használom leginkább,és isteni finom illata van,az állaga is szerintem tuti!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 23.

sabrirory

2015. július 1.

Friss illata van, kellemes géles állaga,viszont engem szárított. A barátomé,szóval örülök,hogy nem kell az egészet elfürdenem!

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

zsofifi95

2015. június 21.

A flakonban még tetszett az illata, de miután először tusoltam vele, nem ez nemtetszésbe fordult. Aztán a végére már megszoktam, elhasználtam, de újravenni nem fogom.

zsofifi95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

szivecske

2015. április 14.

Kissé férfias, de reggelre jól frissít, van hogy ilyen illatvilágra vágyom, főleg most így tavasszal-nyáron. Az állaga nem túl jó, mert ilyen undorító zselés trutyi, kicsit szárít is, de az minimális. Egyszer egy próbát megért, többet nem veszem meg.

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

crazy724

2014. október 24.

A flakonban nagyon kellemes illata van, amiből nekem leginkább a citromfű tűnik ki. Tömény csábítás volt ez a tusi, de a bőrömön eldolgozva: borzalmas. Intenzíven férfias illatom lett, ezt az illatot egy férfin szívesen szaglásznám, magamon viszont nem. Egyszerűen nem bírom elviselni magamon.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 24.

sdm

2014. szeptember 9.

Kellemes az illata, az állagával sincs bajom. Jól habzik. Egyik kedvencem.

sdm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Kellemes az illata, az állagával sincs bajom. Jól habzik. Egyik kedvencem.

PetraRéka

2014. április 16.

Jó és tartós illata van de szerintem uniszex;valóban férfiak is használhatják.
/Nem kimondott nőies illat de azért jó!/
Jól habzik.

PetraRéka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

Jó és tartós illata van de szerintem uniszex;valóban férfiak is használhatják.
/Nem kimondott nőies illat de azért jó!/
Jól habzik.

Imre girl

2013. november 9.

Csodálatos, mennyei illatú tusfürdő. Igazán nyárias!
Fantasztikusan krémes és jól habzik, felfrissít minden reggel.
Többször dicsérték az illatom.
Elbűvöli az érzékeket, egész nap fantasztikusan érzem magam.

Imre girl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

Csodálatos, mennyei illatú tusfürdő. Igazán nyárias!
Fantasztikusan krémes és jól habzik, felfrissít minden reggel.
Többször dicsérték az illatom.
Elbűvöli az érzékeket, egész nap fantasztikusan érzem magam.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)