KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Kategória:   Tusfürdők

Az ayurvédikus hagyományok világa ihlette, indiai neem és jázmin kivonatokkal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ennie86

2016. április 20.

Mesés illata van!! :) A tisztaság és a frissesség jut róla az eszembe. Nagyon jól habzik és szerintem sokáig kitart.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

sztinke

2014. május 14.

Jó az illata, jól tisztít, egy tusfürdőnek jó. :) De én eléggé szeretem őket váltogatni, úgyhogy ha újra is veszem, akkor nem azonnal azután, hogy elfogy.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Villango

2014. február 25.

Imádom az illatát, nagy szappanos lévén csak edzéshez használom, ott ez egyszerűbb.
Kicsit uniszexes illata van, de nekem épp ez tetszik benne. fanyar. :)
Az SLS-nek köszönhetően persze szárít.....

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Kicsit uniszexes illata van, de nekem épp ez tetszik benne. fanyar. :)
Az SLS-nek köszönhetően persze szárít.....

kzagrab

2013. augusztus 22.

elég jó illata van a rózsaszint és a narancs sárgát próbáltam:D

kzagrab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

elég jó illata van a rózsaszint és a narancs sárgát próbáltam:D

csikosmatyas

2013. július 27.

A Palmolive Ayurituel sorozatának újdonsága. Ma használtam először és a 35 fokos hőségben a pont kellő töménységű zselés állaga még órák múlva is nagyon kellemes tisztaságérzetet varázsolt a bőrömre, a krémes formulákkal ellentétben nyoma sincs a furcsa ragacsos csúszósságnak, csak a jóillatú tisztaságnak :-)
Az illata egy hangyányit emlékeztet az Arden Green Tea parfümre (szerencsére)

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 27.

Az illata egy hangyányit emlékeztet az Arden Green Tea parfümre (szerencsére)