KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. december 1.

Kategória:   Tusfürdők

100%-ban természetes eredetű mandula és aloe vera kivonattal gazdagított. Bársonyos formulája segít a bőr természetes egyensúlyának megőrizésében. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Yeliz

2018. augusztus 14.

A Nagyinál töltött nyarak illata. Nála semmilyen más tusfürdő nem volt, csak ez. Azóta nem is mertem magamnak venni, mert nagy valószínűséggel könnybe lábadna a szemem tőle. Ettől függetlenül finom illata van, nem tolakodó, olyan otthonos, kellemes.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Tirana

2018. május 14.

Az illata fantasztikus, a gyermekkoromat idézi, de az én bőrömet szárítja, viszket tőle a bőröm.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

kovexti

2018. május 8.

Kicsi korom óta a kedvenc illatom ha tusfürdőről van szó :) Ápol, nem irritál, nagyban szoktam venni.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Jelizz

2018. március 16.

jo illata van regen szerettem a Palmolive tusfurdoket, de nem hidratalnak ellege. Olcso de maradok a Dove-nal🙂

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

anniiee

2017. december 22.

Nagyon imádom az illatát. Már 8 éve használom. Angliában szoktam rá, mert ott a nagy kiszerelés irtó olcsó volt. Azóta pedig, örök barátok vagyunk, csak ezt használom. Nem irritál, kellemes az illata, itthon nagyon drága lett az elmúlt években, ennek nem örülök.

anniiee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

dorogiagi

2017. december 12.

Az örök kedvenc. Kipróbáltam már nagyon sok tusfürdőt, de előbb-utóbb mindig vissza térek ehhez.Finom illata van, nem irritálja a bőröm, az ára is jó.

dorogiagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Nicy011

2017. november 1.

Az egyik kedvenc tusfürdőm! Szeretem a nőies illatát, a krémes állagát, örök klasszikus. Nagyon érzékeny bőröm van, nem használhatok bármilyen tusfürdőt, mert könnyen allergiás kiütéseim lesznek. Más Palmolive tusfürdőtől lettem már kiütéses, de szerencsére erre a termékre nem vagyok allergiás. Nálam mindig megtalálható a fürdőszobában. Ha kevesebb mennyiséget használok, picit szárít, de ez miatt nem fogok kevesebb csillagot adni neki, mivel több mennyiség használata esetén jól ápol és puha a bőröm tőle. Ár-érték arányban magasan az egyik legjobb tusfürdő.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

zsu880725

2017. július 20.

Kedvenc tusfürdőm, voltak gyenge próbálkozásaim másféle tusfürdőkkel, de valahogy mindig visszatérek hozzá. A bőröm hihetetlenül puha tőle és imádom az illatát!

zsu880725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

ZsofkaO

2017. július 13.

Ezer éve ez a kedvencem, mindig visszatérek hozzá. Nem irritál, kellemes illatú.

ZsofkaO
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Norih

2017. június 11.

Kellemes volt a használata, talán nem kicsit túl erős volt az illata,viszont használata után sokáig érződött a bőrömön. Nem tudom hogy újraveszem-e,szerintem ennél vannak jobb illatok is.

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.