KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Palmolive

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 12.

Kategória:   Tusfürdők

Az egzotikus virágok érzéki illatával lengi körül testét. Hidratatálótejjel és 100%-ban természetes eredetű orchidea és aloe vera kivonattal gazdagított. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kremcica

2018. február 14.

Ajándékba kaptam és nagyon kíváncsi voltam milyen is lesz. Vhogy tubusban nincs olyan intenzív illata mint zuhany közben. Krémes állaga ellenére egész jól habzik. Mivel nem lett az illata kedvenc ezért 4 csillag egyébként korrekt termék.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

hviktoria92

2018. január 6.

Imádom az illatát! Nem ezt használom folyamatosan, de minden évben megveszem 1x legalább, már évek óta. Krémes, jól habzik, olcsó is. Sajnos az illata nem tartós, ami nagyon kár.

hviktoria92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

xfxff349

2017. november 26.

uuuhh az egyik kedvencem. Mennyei illata van. Nem szárít, nem irritál viszont azért táplálni se táplál annyira. Sajnos nekem nem elég intenzív az illata, tartósnak sem annyira tartós, de nem tudok lemondani róla ennek ellenére sem olyan jó az illata.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

nicolekitti

2017. november 22.

Nem éppen a kedvenc illatom, kicsit számomra túl édes. Amúgy szeretem, annak ellenére hogy nem vagyok oda a krémtusfürdőkért.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

kalmaniki

2017. október 13.

Az illatát nagyon szeretem, ráadásul hosszan is tart. Maga a tusfürdő krémes, jól habzik, nem szárít. Nem veszem újra, mert szeretek új tusikat kipróbálni, de ez szuper kis termék.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Viktoria92

2017. október 11.

Legjobb tusfürdő . Nagyon szeretem az illatát nem lehet megunni.

Viktoria92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Legjobb tusfürdő . Nagyon szeretem az illatát nem lehet megunni.

Candy21

2017. augusztus 13.

Jó kis tusfürdő nem irritál és bem szárítja ki a bőröm bár nekem az illata nem igazán jött be.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

bimbam

2017. június 10.

Nagyon szeretem. Kedvenc tusfürdőm.Imádom az illatát bár nekem utána akkor is kell testápolót használnom,mert extra száraz bőröm van.

bimbam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

tdobos

2017. május 9.

Van ugy, hogy az orromnal fogva vezet egy kozmetikum, meg akkor is ha az osszetevok tekinteteben akad nemi fenntartas. Igy volt ez a Palmolive orcideas tusfurdojevel is. Egyszeruen imdom az illatat, kellemesen hidratal, sokaig megmarad az illata es nalam nem okozott irritaciot, viszketest. Alapjaban mindig hasznalok testapolot, meg egy olyan tusfurdot sem talaltam, ami onmagaban eleg lenne a barsonyos borhoz.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Luna11

2017. április 21.

Jól habzik, az illata kellemes (bár mára meguntam egy kicsit), fürdés után is sokáig érezhető a bőrön és nem viszketek tőle annyira, mint más tusfürdőktől (ez nálam jó dolog).

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Phalaenopsis Amabilis Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.