KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 16.

Kategória:   Tusfürdők

A Palmolive Refreshing tusfürdő narancsvirág kivonatot és hidratálótejet tartalmaz. Gyengéd és bársonyos formulája segít hidratálni bőrét, annak kellemesen friss érzetet biztosítva. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erika80

2013. december 26.

Nagyon finom illata van, kellemesen krémes állagú. Hozza a megszokott "palmolive-formát". :) Most fogyott el éppen, szerintem fogok venni még belőle.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

Ewe009

2013. október 10.

Nekem nagyon tetszik az illata! Viszont most elfogyott,és nem tudom hol lehet ilyet kapni? Tudtok segíteni? Köszönöm. :-)

Ewe009
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

adri97323

2013. március 25.

Nekem is kicsit furcsának tűnik az illata, de jól teljesít.

adri97323
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 25.

Nekem is kicsit furcsának tűnik az illata, de jól teljesít.

Csáprágó

2013. március 10.

az illata mennyei és nem szárítja a bőrömet sem

Csáprágó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 10.

az illata mennyei és nem szárítja a bőrömet sem

oswin

2012. december 8.

Szokásos Palmolive minőség: nem szárítja a bőrömet,és finom illatú,bár az elején nekem kicsit furi volt,de aztán mégis megszoktam.

oswin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 8.

Ophelia

2012. november 5.

Kellemes illatú, szerencsére nem vettem észre rajta azt a jellegzetes ,,műnarancs" illatot, ami sok tusfürdőt rontott már el. Egyáltalán nem szárít, a Palmolive-tól megszokott puhaságot adja ez a termék is.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

judit.petes

2012. augusztus 3.

Kellemes illatú,jól habzó tusi, bár engem picit szárított. A Palmolive-ek közül ez jött be eddig a legjobban,újra fogom venni.

judit.petes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

sztike

2012. július 14.

Finom az illata, de nekem picit szárította a bőrömet. Átlagos tusfürdő, de habzása nem az igazi.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Pipacs

2012. július 12.

Finom az illata, jól tisztít, nem szárít.

Pipacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Finom az illata, jól tisztít, nem szárít.

Angelheart

2012. május 26.

A tusfürdőimet elég gyakran váltogatom, most éppen ezt használom, és ha kevesebb káros anyag lenne benne, újra is venném. Megfelelően tisztít, kellemes az állaga, finom az illata, még reggel is érződik valamennyire a bőrömön. Én nem vettem észre, hogy szárítana, nem viszketek tőle, akkor sem, ha épp nem testápolózom utána.

Angelheart
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!