KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pampers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. október 5.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsu_1985

2014. szeptember 26.

Babalátogatáskor kaptunk,és mi is vettünk többször belőle. Az ára miatt döntöttem más termék mellett,illetve azért,mert találtam olyat,aminek visszazárható a teteje,ez utazáskor praktikus dolog lenne. Szerettem az illatát,puha volt,egyesével kijött,megfelelő volt a mérete is,néha már túl nedvesnek is tűnt,de nyáron néha ez jól is jött,annyira ez nem volt zavaró,egész pici babánál meg jó,ha a kendőben van nedvesség,hogy az anyuka mindent fel tudjon törölni.) Egy másik baba születésekor valószínűleg újra vásárolnék ilyet,mert könnyű vele törölni. Akinek esetleg nem válik be,nyugodtan használja nedves toalettpapírként.

Zsu_1985
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

animania

2014. május 6.

Babalátogatáskor ajándékba kaptam, most kezdtem el használni és nagyon szeretem. Kellően nedves (mondjuk én visszazárható műanyag dobozban tartom), tökéletesen leszedi a babóm popsijáról a krémmaradványokat, és a bőre is olyan szép lesz tőle. Az illatát meg egész nap el tudnám szagolgatni :) Mivel egy kicsit nekem drága ezért valószínűleg ha akciós lesz, akkor fogom újra megvenni, amúgy a babylove-os zöld törlőkendőt használom.

animania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Vivi92

2014. április 12.

Nekünk tökéletesen bevált. Most is ezt használjuk.

Vivi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

Nekünk tökéletesen bevált. Most is ezt használjuk.

kismag

2014. február 4.

Nekem ez olyan mindenre használatos termék, az egész család használja erre vagy arra. Én évek óta használom sminklemosásra, eléggé nedves, tökéletesen eltávolítja a sminket még a szemről (mondjuk arra külön lemosót használok, de "vész" esetén jól teljesít ott is) is és nem irritál, nem szárít. Úgy érzem mintha még az elhalt hámréteget is leszedné, mint egy mikroszálas kendő. Nem utolsó sorban arányaiban az ára is sokkal jobb mint egy arctisztító kendőnek.

kismag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Applepie

2013. október 19.

Ezt a kendőt használom a leggyakrabban, nagy kiszerelésben elég jó az ára is. Egy Pampers sensitive-s dobozban tárolom, így sosem szárad ki még az utolsó kendő sem.

Applepie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

hagicica20

2013. június 14.

Nedves??? Ez?? Na ne vicceljenek már. Nemtudom próbálták e már a picik csupakaki popsiját kitörölni a drága gyártók ezzel. Ha esetleg sikerült is biztosan fél csomaggal elhasználtak belőle. Ha nincs lezárható tartóban akkor 1 hét se kell és a maradék kendő is kiszárad. Nekem nagyon nem jött be a picinél. És ráadásul drága is. Igaz nem száritja ki a bőrt, de találtam olcsóbb és sokkal-sokkal jobb kendőt tőle.

hagicica20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Zsu1985

2013. március 12.

Puha és pont annyira nedves amennyire még nem zavaró. Könnyű kiszedni, és az illata is kellemes. A dm-es zöld babylove-ot még mindig jobbnak találom, ez valamivel nedvesebb, de összességében minőségben ez közelítette meg eddig a legjobban. Ami még fontos szempont: kapható egész jó kis kiszerelésekben-akciós árakon.

Zsu1985
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

nimatika

2012. július 13.

Nagyon jó törlőkendő,nagyon szeretjük,pont eléggé nedves,kellemes az anyaga és ami még számomra fontos,hogy szépen egyesével ki lehet húzogatni,mert volt már olyan törlőkendőnk,hogy elkezdtem kihúzni és csak jöttek egymás után összetapadva,na ez akkor nagyon jó,amikor csak egyik kezem szabad és azzal próbálom szétcincálni őket.

nimatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

csodaorszag.inwonderland

2012. július 12.

Imádom az illatát :) mindig a régi szép időket juttatja eszembe, mikor a húgaim kicsik voltak. Tipikus baba illat. Kéztörlésre és felfrissítésre használom ha úgy hozza a helyzet . Kellően nedves, és nem szakad / foszlik.

Ui.: a vadonatúj ágymatrac huzatát leöntöttem véletlen csokis pudinggal ..próbáltam gyorsan nedves ruhával kivenni foltot mikor eszembe jutott itt lentebb egy komment miszerint tökéletesen kiveszi a foltokat is ez a baby törlőkendő . Jelentem kipróbáltam és tényleg működik, a foltnak hűlt helye :))

csodaorszag.inwonderland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

timeja1

2012. április 10.

Én az arcom felfrissítésére használom, nagyon szeretem!

timeja1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 10.

Én az arcom felfrissítésére használom, nagyon szeretem!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.