KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pampers

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Kiszerelés:   72 db
Kategória:   Egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ella

2017. május 19.

Túl kicsi, túl vékony és a kendők nem kapcsolódnak egymáshoz, csak egyesével lehet kivenni őket, nem "húzza" magával a következőt. Legfeljebb csak arc- és kéztörlőnek felel meg. Nedvességgel semmi bajom nem volt, az illata sem irritáló (számomra legalábbis).

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Vivi92

2014. április 12.

Imádtam! :) És a babám popsija is. Az összes közül ennek volt egyébként a legjobb illata.

Vivi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

luca007

2012. december 20.

Nekem jó,bár tényleg lehetne egy kicsit nedvesebb.

luca007
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 20.

Nekem jó,bár tényleg lehetne egy kicsit nedvesebb.

gizidili

2012. január 18.

Én utáltam. Kicsi, és vékony. Az illatával nincs baj, de nálam nem az illat a döntő. Nem elég vizes.

gizidili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.