KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panarom

Ár:   5905 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dpreni, Módosítva: 2018. október 6.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyulladáscsökkentő, érrugalmasító, fájdalomcsillapító olajkeverék fáradt, visszeres lábakra. Enyhébb és súlyosabb, elhanyagolt állapotú visszeres bántalmak (visszeres csomók, gyulladásos vénatágulatok, a beteg területen megjelent kékes-lilás elszíneződések, vizenyős duzzanatok) hatékony, kiegészítő kezelésére. Alkalmazásával oldódik a visszeres, vérömlenyes terület görcsös, fájdalmas feszülése. Ütődéseknél, rándulásoknál keletkező vérömlenyek, fájdalmas duzzadások, vizenyők gyors felszívódásának elősegítésére.

Orbáncfűolaj tartalma miatt fényérzékenységet okozhat, ezért a használat után ne tegyük ki a bőrt közvetlen napfürdőnek.

Freya

2018. július 4.

Nem visszeres a lábam, így arról nem tudok véleményt írni, hogy arra mennyire hatékony. Ha fáradt vagy fáj a lábam, éjszakára szoktam bekenni vele, és reggelre nyoma sincs fájdalomnak, fáradtságnak. Nekem nagyon tetszik, bevált, újraveszem, ha elfogy. Kevés is elég belőle, sokáig kitart. Nem irritálja a bőrömet. Az illata számomra nem túl kellemes, de megszokható.

Freya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.