KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panasonic

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Extreme Digital, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szász-Benczúr, Módosítva: 2017. október 18.

Ár:   24 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Extreme Digital, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 48 csipesz (dupla tárcsa)
  • 2 sebesség
  • Vezeték nélküli
  • 30 perc üzemidő (1 óra töltés)
  • Lámpa
  • Zuhany alatt használható
  • Kiegészítők: borotva trimmelő fejjel, szűkítő fej, kefe, védőkupak

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szász-Benczúr

2017. október 14.

Mindent tud, amit akartam és semmi (nem sok :) ) felesleges kacatot vetettek meg hozzá.

Egyszerű, de spot-on design.

Nem végez tökéletes munkát ez sem, mint egyik sem, de a 48 csipesz érezhető, elég hatékony ahhoz, hogy ne legyen a szőrtelenítés kínszenvedés. (Meglepően kevésbé is fáj.)

Az akksiról működés adta rugalmasságot imádom.
A 30 perc nekem pont elég a két teljes lábra (erős és sok szőr), de nem nulláról, hanem rendszeresebb szőrtelenítés mellett. Nekem így vált be, csak elő-előkapni egy-egy rövidebb karbantartásos munkára (szintén az erős, sötét és sok szőr miatt). És erre tökéletes: kézre áll, könnyű, bárhol, bármikor lehet vele dolgozni.

Kicsi, billenős feje miatt hajlatokban is jól lehet használni.

Elég csendes is.

A lámpa nem rossz, hogy van, de e nélkül én ellennék. (Kicsit segít, de nem mindig elég, pedig erős a fény.)

A kiegészítők nem rosszak, még pont hasznosak, nem érzem a lehúzást, mint a masszírozó, jegelő, meg aloás cuccoknál.
A borova fej nem csak egy rátét, hanem az egész fej cserélhető; ehhez van trimmelő kupak is.
De szívesen lemondanék a nekem amúgy felesleges kiegészítőkről és így lehetne egy hajszállal olcsóbb.

Nemrég vettem, így még az akksi tartóssága kérdés, de a húgomnak egy hasonló típusa van évek óta és az szépen működik.

[Ez egy kifutóban lévő típus lehet, talán ezért tűrhető az ára is. Viszont ennek az új kiadásai is hasonlóan jók lehetnek.]

Szász-Benczúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Egyszerű, de spot-on design.

Az akksiról működés adta rugalmasságot imádom.

Kicsi, billenős feje miatt hajlatokban is jól lehet használni.

Elég csendes is.