Panasonic

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Extreme Digital, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szász-Benczúr, Módosítva: 2017. október 18.

Ár:   24 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Extreme Digital, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 48 csipesz (dupla tárcsa)
  • 2 sebesség
  • Vezeték nélküli
  • 30 perc üzemidő (1 óra töltés)
  • Lámpa
  • Zuhany alatt használható
  • Kiegészítők: borotva trimmelő fejjel, szűkítő fej, kefe, védőkupak

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vadvirag919

2018. június 19.

Akciósan sikerült hozzájutni, és végre lecserélni az ósdi 5 ezer forintos semmitérő, égetős, tépkedős Philipset. Ég és föld a különbség. Ha ezt valaki előbb mondja, nem kínzom magam évekig...
Kezdjük ott, hogy ennek dupla feje van (sok sok csipesszel) - át kell menni ezzel is többször persze, de 1. valóban kiszedi a pici pihéket is, 2. nem tudom hogyan, de a másikhoz képest én csak bizsergést érzek. Elég nagy a fájdalomküszöböm, de ciklus közeledtével a másikat nem tudtam használni, időzíteni kellett, mert annyira fájt a lábszáram is. Ez? Mintha kicsit zsizsegne, ugyanabban az időszakban. Fantasztikus. Ráadásul, tusfürdőt téve a fejbe habosítja és ilyen nedves-habos módon is használható, hát komolyan élveztem az epilálást. :D :D Zuhany alatt még nem próbáltam, de azt is lehet mert aksis és vízálló. Milyen 21. századi! Jól bírja az aksi, egyszer mentem végig teljesen (lábak végig, hónalj), egyszer csak lábszáron, és nem jelezte, h lemerült volna. Elvileg 30 perc használatra elég, de mivel sok a csipesz gyorsabban végez. 1 óra a töltési idő.
Zajszint szempontjából is jobb, lehet mellette tévézni, a másiknál a saját gondolataimat sem hallottam...
Mosni szintén könnyű, folyékony szappan a fejbe, elindít, öblít, kész.
A legjobb része pedig: mivel nem szaggat, nem éget meg a túlmelegedéssel, hanem szép simán megy, 1-2 óra után nem látszanak a pöttyök (termálvíz spray-t használok ugyan utána, de előfordult ennek ellenére, hogy másnap is túrórudi kinézetem volt).
Borotva fej járt hozzá trimmelővel, valamint egy érzékeny bőrre való sapka, utóbbit igazándiból nem kell használnom, magában sem vészes a dolog. Előbbi szépen teszi a dolgát. Hiányolok ugyan egy szűkítő fejet bikinivonalra, de hát így jártam.
A lámpa nem rossz, meg kell szokni, utána örül az ember, hogy van, pláne ha vakegér mint én.
Nagyon megtetszett a márka, jól össze van téve a gép, minőségi hatása van, szépen ciripelnek a csipeszek, nagy a választék színben (naná! fontos!) és extrákban, amihez képest az ára nem olyan nagyon vészes. A kialakítás is ergonómikus, billenő fej, jó megfogni. Elsőre kicsit bumszlinak éreztem, illetve hónaljon nem annyira nagyon kellemes a mérete - ez egy nagyobb gép, szintén meg kell szokni. Mivel már a lézeres szőrtelenítés volt terítéken a bőrproblémáim miatt, amik ezzel mérséklődnek, én 5-nél több csillagot is adnék neki.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Mosni szintén könnyű, folyékony szappan a fejbe, elindít, öblít, kész.

kgk

2018. február 16.

Nemrég vásároltam meg ezt a kis csodát, de máris beleszerettem. Nyilván ez sem képes csodára, de teszi a dolgát, annak ellenére, hogy erős és sok szőröm van. Teszi a dolgát, ahogy kell. Abszolút elégedett vagyok vele. :)

kgk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Szász-Benczúr

2017. október 14.

Mindent tud, amit akartam és semmi (nem sok :) ) felesleges kacatot vetettek meg hozzá.

Egyszerű, de spot-on design.

Nem végez tökéletes munkát ez sem, mint egyik sem, de a 48 csipesz érezhető, elég hatékony ahhoz, hogy ne legyen a szőrtelenítés kínszenvedés. (Meglepően kevésbé is fáj.)

Az akksiról működés adta rugalmasságot imádom.
A 30 perc nekem pont elég a két teljes lábra (erős és sok szőr), de nem nulláról, hanem rendszeresebb szőrtelenítés mellett. Nekem így vált be, csak elő-előkapni egy-egy rövidebb karbantartásos munkára (szintén az erős, sötét és sok szőr miatt). És erre tökéletes: kézre áll, könnyű, bárhol, bármikor lehet vele dolgozni.

Kicsi, billenős feje miatt hajlatokban is jól lehet használni.

Elég csendes is.

A lámpa nem rossz, hogy van, de e nélkül én ellennék. (Kicsit segít, de nem mindig elég, pedig erős a fény.)

A kiegészítők nem rosszak, még pont hasznosak, nem érzem a lehúzást, mint a masszírozó, jegelő, meg aloás cuccoknál.
A borova fej nem csak egy rátét, hanem az egész fej cserélhető; ehhez van trimmelő kupak is.
De szívesen lemondanék a nekem amúgy felesleges kiegészítőkről és így lehetne egy hajszállal olcsóbb.

Nemrég vettem, így még az akksi tartóssága kérdés, de a húgomnak egy hasonló típusa van évek óta és az szépen működik.

[Ez egy kifutóban lévő típus lehet, talán ezért tűrhető az ára is. Viszont ennek az új kiadásai is hasonlóan jók lehetnek.]

Szász-Benczúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Egyszerű, de spot-on design.

Az akksiról működés adta rugalmasságot imádom.

Kicsi, billenős feje miatt hajlatokban is jól lehet használni.

Elég csendes is.