KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panasonic

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 29.

Ár:   21 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

A parodontális tasakokban található, parodontális betegséget okozó baktériumok fogkefével történő eltávolításához a sörték végének be kell jutnia a keskeny tasakokba. A kb. 0,02 mm átmérőjű extra finom sörték mélyen beérnek a parodontális tasakokba és a fogíny mentén haladnak végig. A lineáris motor pedig apró, nagy sebességű rezgést hoz létre. Ezekkel az egyedülálló technológiákkal alaposan eltávolítja a parodontális tasakokban rejtőző, parodontális betegséget okozó baktériumokat anélkül, hogy túlságosan megterhelné a fogínyt.

Kimondottan finom, 1 mm-es szónikus rezgések. Az apró, nagy sebességű rezgések alaposan eltávolítják a plakkot a parodontális tasakokból, miközben minimalizálják a fogak és a fogíny igénybevételét. Lineáris motoros meghajtás technológiájával a kefe a kb. 1 mm-es rezgéssel és a percenkénti kb. 31 000 kitéréssel egy finom és nagyon gyors mozgást hoz létre. Beállítható Regular üzemmódú, normál, vagy Soft üzemmódú, enyhébb kefemozgás. A kefemozgás enyhébb fokozattal kezdődik, hogy a hatás ne legyen hirtelen erős. A kefemozgás mintegy 30 másodpercenként rövid időre leáll, hogy a fogmosási idő múlását jelezze.

Akkumulátor: 1 lítium-ionos akkumulátor. Cserélhető fej.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre