KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panasonic

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 29.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Panasonic elektromos fogkefe biztosítja a tökéletesen tiszta fogakat, az egészséges fogínyt és a friss leheletet. Ez a kefe a legújabb szonikus technológiával van felszerelve, egy gyors lineáris motor szónikus vibrációs rendszer segítségével tudja mozgatni a kefét különböző irányokba. A percenkénti 26 000 rezgésszám sokkal jobban eltávolítja a lepedéket, mint a hagyományos kézi fogkefék, egyúttal a fogíny ápolását is szolgálja.

A kefe két fejjel és egy - töltőállomásként is szolgáló - állvánnyal kerül forgalomba. Teljes feltöltés után körülbelül 30 percig tud dolgozni. A praktikus időzítő mindig megbízhatóan figyelmeztet, hogy be tudd tartani a fogorvosok által ajánlott két perces fogmosást. Tökéletesen lemosható. A talpától a csúcsáig mindenhol egyszerűen tisztítható. Egyszerű és biztonságos töltés.