KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panasonic

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 29.

Ár:   28 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Panasonic szájzuhany egy vízsugár segítségével kitakarítja a fogak között maradt ételmaradékot és kimossa a parodontális tasakokban található lebegő plakkokat és megakadályozza a vérzést. Az előnye az is, hogy a víz olyan helyekre is eljut, ahol a hagyományos fogkefének egyáltalán nincs esélye. A vízöblítés hatékonyan tisztítja meg a fogmosással el nem érhető területeket a fogak között, valamint a hidak, a fogszabályozók és a koronák mellett. A vízsugárban található levegő a fogíny kényelmes stimulálására is felhasználható. Használata javítja a fogíny egészségi állapotát két hét használat után.

A szájzuhany 3 fokozatban állítható: simább vagy erősebb vízsugár rezsim és az Air Jet mikrobuborékok rezsim hozzáférhető. Az erős vízsugár kiszorítja a baktériumokat és az ételmaradékokat a fogmosás által nem elérhető hasadékokból. Megakadályozza a parodontózist.

• Töltési idő: 15 óra
  • Fogyasztás: 1 W