KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panasonic

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 29.

Ár:   42 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Panasonic EW-DE92-S803 fogkefe ionos technológiájának és három élű sörtéinek köszönhetően, hatékonyabban tisztít a hagyományos fogkeféknél. Időzítővel és indítási funkcióval felszerelt készülék. A szilikonfej dudoraival eltávolítható a nyelvről a rossz leheletet okozó lepedék. Négy választható tisztítási móddal rendelkezik: fehérítő, lágy, kímélő, fogínyápoló. Akkumulátorról működtethető.