KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panasonic

Ár:   53 500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 29.

Ár:   53 500 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Panasonic saját kutatásaival és fejlesztéseivel létrehozta ezt a fogkefét, a parodontális tasakok gondozását tartva szem előtt. A kb. 0,02 mm átmérőjű extra finom sörték mélyen beérnek a parodontális tasakokba és a fogíny mentén haladnak végig. A lineáris motor pedig apró, nagy sebességű rezgést hoz létre. Ezekkel az egyedülálló technológiákkal alaposan eltávolítja a parodontális tasakokban rejtőző, parodontális betegséget okozó baktériumokat anélkül, hogy túlságosan megterhelné a fogínyt.

Kimondottan finom, 1 mm-es szónikus rezgések. Az apró, nagy sebességű rezgések alaposan eltávolítják a plakkot a parodontális tasakokból, miközben minimalizálják a fogak és a fogíny igénybevételét. Lineáris motoros meghajtás technológiájával a kefe a kb. 1 mm-es rezgéssel és a percenkénti kb. 31 000 kitéréssel egy finom és nagyon gyors mozgást hoz létre. A lineáris motoros meghajtás a fogíny megtisztítását más elektromos fogkefékhez képest finom, ötödakkora kitéréssel és 4,9-szer gyorsabb sebességgel teszi lehetővé. Ez pedig kimondottan hatékony tisztítást eredményez. A kitérés attól függ, hogy mennyire erősen nyomja a kefét.

Akkumulátor: 1 lítium-ionos akkumulátor

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre