KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pandhy's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2011. február 9.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Lásd denaturált alkohol.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.