KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pandhy's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2011. február 9.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Claudia08

2018. június 17.

Egy balatoni nyaralás során szereztem be, a hotel fürdőrészlegén lehetett megvásárolni. Mivel odavagyok a rózsa kozmetikumokért, erre esett a választásom. Tökéletes volt smink fölé vagy önmagában is. Melegben nekem kellemes érzést kölcsönöz az arcbőrömnek ha arcpermetet fújok rá. Egyetlen hátránya, hogy nehezen fellelhető, azóta sem jött velem szembe sehol.

Claudia08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Lásd denaturált alkohol.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.