KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pandhy's

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2011. február 9.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szulfátmentes, cukor-tenzid alapú mosakodó hab a mindennapi tisztálkodáshoz, a család minden tagja számára. Természetes bőrbarát összetételéből adódóan kíméletesen tisztít, hidratálja és ápolja a bőrt. Érzékeny bőrűek számára is ajánlott. Mesterséges színező és illatanyagot nem tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

beautydorina

2017. január 12.

Nagyon jol letisztitja az arcom es a sminket is pik pak leszedi. nem szaritja v zsirositja a borom. Minden napi hasznalatra is tokeletes. a kiszerelese is szuper :)

beautydorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Zsildom

2015. március 21.

A flakonban folyadék formában található, de habként jön ki, ha helyesen használja az ember. Aki vásárolna ilyet, mindenképp kérje a használat bemutatását, mert könnyű tönkretenni a kupakot. Intim területek tisztítására, borotválkozás előtti bőrpuhításra is ajánlotta a kozmetikus (tényleg nem gyulladnak be a szőrtüszők) de arcra is kiváló. Nem olcsó, de gazdaságosan használható. Szeretjük nagyon.

Zsildom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

victoria.nagy227

2013. június 21.

Eddig fekete szappannal mostam az arcomat, de nekem az jobban szárította a bőrömet, mint szerettem volna (de azért még jónak jó volt!). Kozmetikusom Pandhy's termékeket használ és ő mesélt erről. Egész testre használható, én az arcomat is ezzel mosom. Nagyon szépek az összetevői és kicsit sem szárítja az arcomat. Pedig meg kell válogatnom mit használok. Szerintem jó termék. 3200 Ft volt és 300 ml-es a kiszerelés.

victoria.nagy227
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Panthenol