KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pandhy's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: ed, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

pocsia

2016. augusztus 5.

2 napig birja, de masodik nap delutan mar inkabb ronda (bemattul, lepattog). Nekem aztatassal nem lehet lehuzni, vakarni kell vagy lemosoval konnyen leszedem ha megunom a kapirgalast.

pocsia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

zsofka33

2015. január 9.

Bordó színben vettem. Először is nagyon örülök,hogy van itthon is vízbázisú lakk már!! Aki hisz a bio életmódban, vagy várandós, annak szuper választás az ilyen lakk. A 3 free, 5 free oldószeres lakkok helyett, ennek azért sokkal bíztatóbbak az összetevői. A tapasztalataim a következők, egyelőre két napig bírta fent, lehet nem volt mondjuk elég zsírtalanított a körmöm. Első nap csak lekopott a végén, másodikon már lepattogott. Viszont szép fényes és nagyon szép, telt színe van, továbbá isteni, hogy nincs egyáltalán lakk szaga. Leszedni viszonylag egyszerű, úgy bő 5 perc melegvizes áztatás után le lehet húzni. A szín paletta sajnos elég szegényes, de hát külföldi társai dupla ennyibe kerülnek a szállítást ne is számítsuk.

zsofka33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate