KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Samponok

Könnyed formulája páratlan tisztító hatással bír anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

CsLilla

2017. augusztus 12.

Friss érzetet ad a hajnak és ez nálam kitart egy két napig, DE ezután se zsírosodik a hajam olyan gyorsan. Szóval nálam bevált és még az illata is nagyon finom. :) Bár a tisztításon kívül mást nem vettem észre úgyhogy nálam 4 csillag.

CsLilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

jnka

2017. július 31.

2 naponta mosom a hajam, de a második napon mindig lapul és csúnya. Ezzel a samponnal és a hozzá tartozó balzsammal elértem, hogy még a második napon is szép a hajam, nem tapad, vállalható a frizurám, ki lehet vele menni az utcára :)

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

eszterhorvath

2017. június 27.

Egyik kedvenc samponom - de csak volt sajnos. Több hónapig használtam, 3-4 napig teljesen jól bírta a hajam, de mostanában ez lecsökkent 2-3 napra és viszket, hámlik tőle a fejbőröm. Az illatát nagyon szerettem, balzsamjával bomba kombó volt és az ára se volt vészes, de így sajnos le kell cserélnem egy időre.

eszterhorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Fancsusz97

2017. június 8.

Nagy bajban vagyok ezzel a termékkel, mert mikor rátaláltam fél éve, akkor maga a megváltás volt. 2 naponta kellett hajat mosnom, s ezzel sikerült kitolnom egy nappal, ami nálam nagy szó volt. Imádom az illatát, az állagát, még az ára is elfogadható. Azonban az elmúlt 2 hétben elkezdett viszketni tőle a fejem.Nagyon remélem, hogy ez csak átmeneti állapot, és hamarosan minden rendben lesz, mert fogalmam sincs, hogy mire váltsak, mindent próbáltam már szinte. Ráadásul nem rég vettem egy 400ml-s kiszerelést és nem lenne szívem kidobni :/

Fancsusz97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Micc

2017. június 4.

Nagyon kedvelem a pantene termékeket, és erről is sok jót olvastam. Így mikor le volt akciózva a 400 ml-es kiszerelés a kosaramban landolt. Az illata nagyon jó. Maga a sampon zselés állaga nagyon könnyű és szépen el lehet oszlatni. Durván habzik, úgyhogy kevés is elég belőle. Már hajmosás közben is éreztem, hogy milyen könnyű állagú a hajam, szárítás után pedig nagyon szép dús és lágy esésű lett. Egyáltalán nem nehezítette el. Egyenlőre jóban vagyunk. Remélem nem okoz csalódást.

Micc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

szigabika

2017. június 4.

Jol tisztította a hajamat.

szigabika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Jol tisztította a hajamat.

typical

2017. június 1.

Úgy emlékeztem, évekkel ezelőtt már használtam ezt a sampont, és mivel egész sok jó véleményt olvastam a zsíros hajra való hatásáról, gondoltam "kipróbálom" a 400 ml-s verziójával. Két pozitív dolgot tudok mondani. Egyrészt nagyon finom (szerintem zöldalmás) illata van, ugyan nem az a tipikus Pantene-illat, de tényleg kellemes. Másrészt néha ki lehet hagyni a balzsamot utána, mert nem teszi teljesen sprőddé a hajat használat után.
Azonban a zsírosodásra hajlamos hajamon csak rontott... A flakon felénél járok, és naponta moshatnék hajat (köszi, szárazsampon), míg előtte legalább két napig jól elvoltam. Próbáltam úgy is, hogy semmi utóterméket nem használtam és hagytam magától megszáradni, de nem javult a helyzet. Nagyon bíztam benne, de itt az ideje tovább keresgélni az igazit.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

pont

2017. május 27.

miért volt ez a sampon a kívánságlistámon?! abszolút semmi extra, minden szempontból tök átlagos, ahhoz képest viszont elég drága, hogy kb fele ennyiért is lehet ugyanilyen samponokat kapni.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

alexandra326

2017. május 6.

Nagyon próbáltam szeretni, lassan a flakon aljára érek. Jól habzik és finom az illata, de ez egy samponnál alapnak kéne, hogy legyen.:D Sajnos két nap után már iszonyú zsíros tőle a hajam, illetve mintha szárítana is. Nem veszem újra.

alexandra326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Dudu195

2017. május 4.

Nagyon tetszik az illata és szépen habzik is de sajnos korpás tőle a fejbőröm és viszket :(

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.