KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Samponok

Könnyed formulája páratlan tisztító hatással bír anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bogmir

2017. október 6.

Igazából a hatása semmivel sem másabb bármelyik samponnál. Jól tisztít, nincs probléma vele. Na de az illata!! Isteni finom, mint a gumicukor, és ezzel győzött meg igazán.

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

taboriester

2017. október 3.

Az egyik kedvenc samponom, általában ezt szoktam váltogatni más samponokkal, ha elfogy, mindig újraveszem, már vagy 2 éve.
Nagyon jól tisztít, de nem szárítja a hajamat, szépen hidratál és nem nehezíti el a szálakat - a hajam nem lapul tőle a fejemre 1 nap múlva.
Abszolút kedvenc és a párom is szereti az illatát (sokszor ő is ezt használja :D ).

taboriester
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

CsilluK

2017. szeptember 30.

Már 5 éve biztosan használom ezt a sampont - a változatosság jegyében olykor más samponnal cserélgetve - de abszolút kedvenc termék. A vékonyszálú hajamat nem nehezíti el, mégis hihetetlenül puha lesz hajmosás után, ráadásul még tartása is van. Az illata pedig fantasztikus, napokig érezhető hajmosás után!

CsilluK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Burya

2017. szeptember 30.

Megvettem ezt, miután a méregdrága csodasampon egy hónap alatt tönkretette a hajam (Tigi Bed Head - senkinek nem ajánlom), viszketett, és rettenetesen hullott tőle a hajam, ami megmaradt, az meg selymes lett ugyan, de szanaszét tört, ráadásul már a hajmosást követő napon zsíros volt tőle. Én meg már úgy voltam vele, hogy mindegy, mi, de valami kell, mert hát hajat mosni muszáj, de nincs az az isten, hogy én azt a rettenetet elhasználjam. A boltba érve megláttam ezt, rá volt írva, hogy zsíros hajra való, könnyű állagú - landolt is a kosárban a balzsammal együtt. Az illata isteni finom zöldalmás, friss, jól habzik és könnyű kimosni a hajamból. Utána sem okozott gondot a fésülködés, tiszta, könnyű, csillogó és puha lett a hajam. Ha jól sejtem, még néhány alkalom erejéig tapasztalni fogom az előző sampon kártékonyságának néhány utóhatását, de ez mindenképpen jó választásnak bizonyult. Viszketés és hajhullás nincs, 2 napja mostam meg vele a hajam és még mindig friss. Csodát nem tett ugyan, nem lett tőle olyan hajkoronám, mint a reklámokban, de ezt nem is vártam tőle; amit ígért, azt betartotta. Megy az 5 csillag.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

mókincs

2017. szeptember 28.

Csak nekem tűnik úgy, mintha utóbbi időben megváltoztatták volna?
Évek óta jópár flakonnal elhasználtam, felváltva más samponokkal. Aztán a Tescoban megláttam a márka lila Pur Volume samponját (szintén szilikon mentes, zsíros hajra dúsító sampon), amit imádtam. Ezt követően tértem át ismét erre, de valahogy nem teljesít 100%-osan.
Jól habzik, kevés is elég, szóval spórolós. De a frissen tartó érzés nem tart olyan sokáig, mint a másiknál, így a lilánál maradok.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Csak nekem tűnik úgy, mintha utóbbi időben megváltoztatták volna?

tia094

2017. szeptember 22.

Imádom, legjobb sampon de tényleg. Régóta próbálkoztam már más termékekkel, L'oreal, Gliss kur de samponból ez viszi a prímet. Vékony szálú zsírosodásra hajlamos hajam van, de mégis az alja nagyon hamar kiszárad. Ez az a sampon amely tisztítja, de nem nehezíti el, és nem zsírosítja. Best.

tia094
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Cicuka22

2017. szeptember 22.

Megvettem a nagy 400 ml-s kiszerelésűt ebből és balzsamból is, de nem kellett volna. Szőkített, vékony szálú, zsírosodó, lelapuló hajam van. De ez a sampon nem segít rajta. 2-3.napon már lelapul, zsírosodik, hámlik fejbőröm, viszket. Úgy vettem észre, hogy ettől még hamarabb is, már a 2.nap reggelén. A balzsamja pedig gyenge, nagyon sokat kell használni belőle, és alig tudom szétválasztani a hajvégeimet, pedig csak oda teszek belőle.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Mira8

2017. szeptember 18.

Régen szerettem ezt a sampont,szép fényes lett tőle a hajam és imádtam az illatát, és azt,hogy milyen sokáig megmarad a hajamban. Viszont tegnap mikor hosszú idő után újravettem,és megmostam a hajamat rögtön feltűnt,hogy megváltoztatták az illatát! :( pontosan olyan illata lett,mint a rózsaszín dobozos coccolinonak!:D habzása még mindig nagyon jó,viszont kicsit viszket tőle a fejbőröm, hármas.

Mira8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

fruzsi12

2017. augusztus 21.

Nagyon kócosodó normál-zsíros hajamra vettem. Eleve 3-4-5 naponta mostam hajat, a termék szerencsére ezen a számon nem rontott. (Nem is javított, de ezt nem is vártam el tőle, mivel legkésőbb 5 naponta mindenképp hajat mosok.) Nagyon jó az illata, baromi jól tisztít, és tudom hogy sokan nem szeretik de én szeretem hogy habzik. A kócosodó hajamon nekem sokat segített, jóval könnyebb kifésülni és nálam ez a fő szempont. Hajszárítás után is lágy, kellemes tapintású a hajam és én érzem még benne a sampon illatát pár óráig.
Egyenlőre teljes a szerelem.

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Egyenlőre teljes a szerelem.

CsLilla

2017. augusztus 12.

Friss érzetet ad a hajnak és ez nálam kitart egy két napig, DE ezután se zsírosodik a hajam olyan gyorsan. Szóval nálam bevált és még az illata is nagyon finom. :) Bár a tisztításon kívül mást nem vettem észre úgyhogy nálam 4 csillag.

CsLilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.