KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Samponok

Könnyed formulája páratlan tisztító hatással bír anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BoglarkaSzakallas

2018. július 16.

Illata nagyon finom, jól habzik, de nekem egyszerűen olyan érzésem van hajmosás után mintha megse mostam volna.
Muszáj balzsamozni utána. Ráadásul nincs az a selymes hajérzet tőle. Nem szerettem bele.

BoglarkaSzakallas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

zsoxcore

2018. július 4.

Nagyon jól tisztít, jól habzik, nagyon kellemes illatú, viszont szükséges hozzá balzsam. Egy ideig jól működött, aztán lelapult tőle a hajam -amire eddig még nem volt példa- már hajmosás után, valamint másnapra elég zsíros lett tőle a hajtövem. Felejtős.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

hamark

2018. július 1.

Második nap már eléggé lelapult a hajam tőle. Az illata jó.

hamark
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Második nap már eléggé lelapult a hajam tőle. Az illata jó.

kataa0105

2018. június 18.

Hajmosás közben kicsit száraz érzete lesz a hajamnak tőle, de utána balzsam és puha is a hajam :)
Két nappal ki tudtam tolni a hajmosast ezzel a samponnal, amit eddig egyikkel sem :)

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Bonnie13

2018. május 29.

Ugyanazt tudom mondani, amit a 3 perces ápolójához írtam. Kuponnal vettem két szettet a hozzá való ápolóval együtt és azt kell mondjam abszolút meglepett a hatása. Nekem kifejezetten tetszik az illata és puha tapintású hajat varázsol. A hajápoló szerekhez ritkán vagyok hűséges, de nagy az esély, hogy ez a finomság maradni fog :)

Bonnie13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Asztraia

2018. május 28.

A hajam vékony szálú, könnyen zsírosodó. Na most, aki hasonló hajtípussal rendelkezik, tudja, hogy mennyi szenvedéssel jár - naponta hajmosás. Szerencsére rátaláltam erre a samponra és beváltja amit ígér! Nagyon jó az illata, állaga, igaz, hajmosás közben kissé "seprű" lesz a hajam, gondolom, a tisztító hatása miatt. Emiatt ugyan balzsamot kell használni - kifésülhetőség, puhaság elérése érdekében, de tény és való, amióta ezt a sampont használom, nem zsírosodik hamar a hajam. Hajmosástól számítva 3-4 napon keresztül friss hajam. Nekem nagyon bevált!

Asztraia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

fruzsinab98

2018. május 17.

Én évek óta ezt használom viszont pár hónapja megváltoztatták az illatát és azzal együtt az összetételét is szerintem. Az új verzió egyáltalán nem a kedvencem.... Sokkal könnyebben zsírosodik a hajam tőle és a vége is jobban törik mint előtte.

fruzsinab98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

nkrisztaa

2018. április 17.

Nagyon jó illata van, szépen tisztít, egyszerűen teszi a dolgát:)

nkrisztaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Nagyon jó illata van, szépen tisztít, egyszerűen teszi a dolgát:)

borntobe

2018. április 15.

Alapvetően nekem nincs vele problémám, sampon, jól tisztít, könnyű lesz tőle a hajam, viszont semmi tartása nem marad. Zsírosítást nem tapasztaltam, igaz, amúgy is kétnaponta mosok hajat. Ami viszont nagyon nemtetszik, hogy egyenesít, olyan szinten, hogy nem tudom sütővassal se hullámosítani a hajam, mert be se fogja, vagy ha picit sikerül is perceken belül kidobja. Más is tapasztalt ilyet?

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Mafisz

2018. április 11.

Egy darabig szerettem,mert könnyűvé tette a hajam,de hamar zsírosodott tőle a hajam.

Mafisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.