KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Samponok

Könnyed formulája páratlan tisztító hatással bír anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

mafalda

2018. január 8.

Nagyon neeeem. Legalábbis az én száraz/normál hajamra. Olyan eszméletlenül kiszárította, mint még soha semmi... viszont zsíros hajúaknak jó lehet, totál szétdobta a száraz már már töredező hajszálaimat. Mivel ajándékcsomagban kaptam csak azért próbáltam ki, magamtól sosem venném meg. A márkával amugy nincs bajom.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Femme

2017. december 28.

Egyik kedvenc sampon. 2 elvárásom van a samponokhoz( a csodát ígérő meséknek nem hiszek ), ne nehezítsen és ne szárítson. Biztos sokszor újra fogom még venni.

Femme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

bohub

2017. december 27.

Szinte csak ezt a sampont használom évek óta (egyéb próbálkozásaim kurdarcba fulladtak). Nyaranta tökéletes, télen érzékenyebb a fejbőröm és ilyenkor érezhetően jobban szárítja is azt (ezért -1*). Viszont évszaktól függetlenül, ezzel a samponnal elég kétszer hajat mosnom hetente.

bohub
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Burya

2017. november 22.

Megvettem ezt, miután a méregdrága csodasampon egy hónap alatt tönkretette a hajam (Tigi Bed Head - senkinek nem ajánlom), viszketett és rettenetesen hullott tőle a hajam, ami megmaradt, az meg selymes lett ugyan, de szanaszét tört, ráadásul már a hajmosást követő napon zsíros volt tőle, pedig korábban nem volt ilyen problémám. Már úgy voltam vele, hogy mindegy, mi, de valami kell, mert hát hajat mosni muszáj, de nincs az az isten, hogy én azt a rettenetet elhasználjam. A boltba érve megláttam ezt, rá volt írva, hogy zsíros hajra való, könnyű állagú - landolt is a kosárban a balzsammal együtt. Az illata isteni finom zöld almás, friss, jól habzik és könnyű kimosni a hajamból. Utána sem okozott gondot a fésülködés, tiszta, könnyű, csillogó és puha lett a hajam. Ha jól sejtem, még néhány alkalom erejéig tapasztalni fogom az előző sampon kártékonyságának utóhatásait, de ez mindenképpen jó választásnak bizonyult. Viszketés és hajhullás nincs. Csodát nem tett ugyan, nem lett tőle olyan hajkoronám, mint a reklámokban, de ezt nem is vártam tőle. Megy az 5 csillag.

UPDATE:
Le kell pontoznom. Másfél hónapja használom, tehát adtam neki időt a rendszeres használattal, de jelenleg is ott tartunk, hogy a hajmosást követő 2. estén már mosnom kell, ha pedig a balzsamot is használom hozzá, akkor már aznap este... Pedig a balzsamból keveset használtam és azt is csak a hajhosszra. Néhány hét után leálltam a balzsammal és maradt csak a sampon, de az sem segített sokat, így már azt is fele-fele arányban hígítom vízzel, így most elmegy kategória. Kár volt a nagy kiszerelést megvennem belőle... Zsíros hajra nem ajánlom.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

UPDATE:

Enci76

2017. november 12.

Egész jó ez a sampon! Az itteni vélemények alapján vettem meg, balzsamjával együtt használom. Igen jó tartást ad a hajamnak, szépen tisztít, nagyon kellemes illata van.

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

jadegirl

2017. november 8.

Nagy kiszerelést vettem mert a marka tobbi terméke altalaban jol bevalt. Eleinte ez sem volt rossz, de még nem értem a flakon aljara amikor elkezdett mar masnap zsirososni es viszketni a fejborom. Nekem a hajam az erzékeny pontom,igy nagyon negativ elmeny.

jadegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Idorii

2017. november 4.

Szeretem ezt a sampont. Jól tisztít és finom az illata, de semmi különös.

Idorii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Szeretem ezt a sampont. Jól tisztít és finom az illata, de semmi különös.

frujee

2017. október 25.

Jól tisztít, és tényleg kellemes az illata, de a hajam már a mosás másnapjan egy újabb hajmosásért kiált. Nem veszem újra.

frujee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

bogmir

2017. október 6.

Igazából a hatása semmivel sem másabb bármelyik samponnál. Jól tisztít, nincs probléma vele. Na de az illata!! Isteni finom, mint a gumicukor, és ezzel győzött meg igazán.

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

taboriester

2017. október 3.

Az egyik kedvenc samponom, általában ezt szoktam váltogatni más samponokkal, ha elfogy, mindig újraveszem, már vagy 2 éve.
Nagyon jól tisztít, de nem szárítja a hajamat, szépen hidratál és nem nehezíti el a szálakat - a hajam nem lapul tőle a fejemre 1 nap múlva.
Abszolút kedvenc és a párom is szereti az illatát (sokszor ő is ezt használja :D ).

taboriester
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.