KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bellala, Módosítva: 2012. április 14.

Kategória:   Hajápolók

2 perces gyorskezelő hajpakolás a hajkárosodás ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

martinkitty

2014. június 1.

Nagyon jó krém, minden szempontból tökéletesenen ápol, jó illatú, puhít, ahogy msáok is/ Ti is írtátok, szívesen használom.
A színvédő hatása szerintem kb nulla lehet, márpedig azért, mert a festett szín akkor tartós a hajadon, ha rendes festékkel fested, és szólsz a napnak, hogy ne szívja ki a hajad színét, ne fakítson.
Szóval hajkrémnek 5-ös, szemmel látható/ kiemelkedő színvédelmet pedig nem egy hajkrémtől várnék.

martinkitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

mankablogja

2013. december 11.

Igénybevett,mostmár vörös hajamra vettem ezt a hajpakolást.Kellemes az illata,és selymesebb,fényesebb,puhább tőle a hajam.Kifésülni is nagyon könnyű.Színvédő hatást még én sem tapasztaltam.3-5 percig szoktam a hajamon fent hagyni.Nem tapasztaltam,hogy zsírosabb lett tőle a hajam.Egyelőre négy csillag.

mankablogja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

kvitta.girl

2013. június 9.

Már az új csomagolásút vettem meg, 5 percig hagyom a hajamon,utána nagyon könnyű és selymes lesz tőle a haj. Illata átlagos pantene sokáig érezni a hajban:) Végeredmény nagyon szép, haj egészséges és ápolt kinézetű! Ajánlom! ÉS nem zsírosít!

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

ciccmicc

2012. november 4.

Egynek jó... Puhább lett tőle a hajam, de nem éreztem, hogy ápolná különösebben. Az illata tetszik, színvédő hatást nem tapasztaltam. Őszintén...alig vártam, hogy elfogyjon.

ciccmicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 4.

strawberry92

2012. június 2.

Egész jó hajpakolás, finom illattal. Előnye, hogy tényleg elég csak pár percet a hajon hagyni, így ha sietünk és nincs időnk hosszabb pakolásra akkor egész jól hidratálja a hajat, de én azért több hidratálásra számítottam mikor megvettem. Fél áron sikerült beszereznem a Dm-ben így teljesen megérte az árát, de az eredeti összegért nem biztos, hogy újra vásárolnám.

strawberry92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

rebus

2012. május 13.

nemrég kaptam egy ilyet (bár a hajam nem festem, de eléggé igénybe vett). nagyon nagyon jó szerintem, tényleg van hatása, nagyon puha és könnyen kifésülhető utána a hajam :) és az illata is szuper! eddig a kallos tejproteines pakolást használtam, ami épp elfogyott, de majd csak akkor veszek abból újat ha ezt a pantene-t elfogyasztom :)

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!