KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2018. február 14.

Kategória:   Samponok

Könnyű, tápláló olajos formula, 45% növényi alapú anyaggal, a károsodott haj állapotának javítására.

Jelizz

2018. február 14.

puha es jo illatu lett a hajan toke de sajnos zsirositott es korpasodott tole a hajam🙁 le kell mondjak a drogerias samponokrol.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.