KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2018. február 14.

Kategória:   Samponok

Könnyű, tápláló olajos formula, 45% növényi alapú anyaggal, a károsodott haj állapotának javítására.

random23

2018. november 21.

Az egyetlen pozitíuma, hogy nagyon jó illata van, és ennyi. Nekem nagyon száraz hajam van, ezáltal töredezett is, és gondoltam, mivel sérült hajra van, és olajos, biztos jó lesz számomra is. Hát nagyon nem! 3 esélyt adtam neki, de mindháromszor annyira kiszárította a hajam már hajmosás közben is, hogy az valami borzalmas. Mellesleg (lehet, hogy nem ettől a sampontól, szóval nem feltétlen ezt hibáztatom), iszonyatosan elkezdett hullani a hajam, úgyhogy inkább vissza is tértem a régi, jól megszokott kedvenchez.

random23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Jelizz

2018. február 14.

puha es jo illatu lett a hajan toke de sajnos zsirositott es korpasodott tole a hajam🙁 le kell mondjak a drogerias samponokrol.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.