KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. február 28.

Kategória:   Samponok

Használatával a festett haj tovább megőrzi színének élénkségét. Behatol a hajszálak belsejébe, már a tövektől kezdve erősíti a hajat.

Kiszerelés: 250 ml

doozlie

2015. október 31.

Évekig ez volt a samponom (most a reparáló változatát használom). Az illata annyira szuper, hogy már önmagában megéri, hogy megvegye az ember. Sokáig tartja is ezt a fincsi illatot a hajam. A Pantene termékek alapból első osztályúak, csak ilyen sampont veszek, ha tehetem. Nem csalódok benne. Friss lesz tőle a hajam, és életerős. Úgy vettem észre, hogy ha ezt használom, a hajam életre kel. Könnyű, illatos, jól kezelhető, üde érzésű. Csak ajánlani tudom. A színvédő hatásáról nem tudok beszámolni, mert nekem színező samponom volt mindig, az ereszti a színét minden mosásnál, így azt nem tudtam lemérni.

doozlie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

sargaeper

2013. október 21.

Festett hajra kerestem sampont,végül nála kötöttem ki de csak 3 hajmosási erejéig tartott a kapcsolatunk. Valószínűleg ennek hosszúsága is csak amiatt van, hogy az első két alkalommal más samponnal együtt használtam. Még hajszárítás előtt égő, viszkető érzést tapasztaltam a fejbőrömön, valamint korpát ,pedig jó pár éve semmi ilyen gondom nem volt. Gondoltam elmúlik, de nem, száraz hajjal is folytatódott a kellemetlen viszketés amit más nem válthatott ki. Gyorsan félre is tettem és más sampon használatával rendbe tudtam hozni a fejbőrömet de kellett hozzá 1 hét. Ahogy látom ez nem egyedi eset volt, kár érte.

sargaeper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

korok23

2013. szeptember 25.

Ezer évvel ezelőtt, amikor még fiatal lyányka voltam, a Pantene volt a hajápolás csúcsa, aztán egy időre kikopott a köztudatból, majd feltűnt ez az új változat, én pedig a régi idők emlékére megvettem. Soha nem volt korpás a hajam, se előtte, se utána (úri huncutságnak gondoltam csak), na de a Pantene tett róla! Köszi! (mérgesegycsillag)

korok23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

vixon

2013. június 27.

SOKFÉLE SAMPONT KIPRÓBÁLTAM MÁR,DE A PANTENE SAMPON ÉS BALZSAM JÖTT BE IGAZÁN!JÓ ILLATÚ,KELLEMES TAPINTÁSÚ TŐLE A HAJAM!MINDEGYIKKEL ELÉGEDETT VAGYOK!

vixon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

dorcus89

2013. június 22.

Az illatát nagyon szeretem, mindig éreztem a fodrászomnál, de sose tudtam mi ez az illat. Aztán kuponnal olcsóbb volt a sampon, na mondom ilyenem se volt még, egy próbát megér. Utána ért a meglepetés, hogy na ez az az illat.
Könnyen habzik, kevés is elég belőle, nagy dobozost vettem sokáig elég. Jól tisztít, viszont egyáltalán nem tartja meg a színt. Sőt... ugyanazt a festéket használom, 1 hónapja festettem és már teljesen ledobta a színt. Egy másik márka színvédős samponjával a hajam 3 hónap után is úgy nézett ki, mintha aznap festettem volna. Ez nem lehet a festék hibája, minden maradt ugyanaz, csak a sampon változott. Ezért le kell pontoznom, mert így gyakrabban kell festenem, holott pont az ellenkezője lenne a lényeg.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Lujza1104

2012. október 27.

Még azelőtt használtam Pantene termékeket, hogy ráálltam volna a szilikonmentességre. Nem nagyon figyeltem akkoriban, hogy mit használok, anyukám vásárolt nekem ilyen termékeket és mindig Pantene-t hozott. Az illatát rühellem, mindig érződött az egész házban a tömény sampon illat (speciel ez most is így van, mikor anyum hajat mos), én meg ezt egyszerűen nem bírom. Nagyon természetellenes illata van, nagyon tömény. A festett hajam ezzel is ugyanúgy kifakult, mint egy akármilyen más samponnal. Jól tisztít az tény és való, a hajam 2. napra már zsíros, de az mindentől, tehát nem a Pantene hibája. Egy sima egyszerű sampon. Árban sztem ezért nem éri meg, mert egy Tesco-s is ér ennyit, mint ez, csak épp negyed ennyibe kerül...

Lujza1104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

lumiukko

2012. szeptember 28.

Szeretem ezt a sampont, jól tisztít, kellemes, visszafogott az illata, de hogy a hajszín kevésbé kopna tőle, azt nem vettem különösebben észre, igaz rosszat se tett. :) Ennek ellenére szívesen ajánlom ezt a sampont, ár/érték arányban jó.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

lynus

2012. augusztus 7.

Én nem venném újra, ennél sokkal hatásosabb és jobb samponok vannak.
A hajam nem volt olyan szép mint más samponoktól, sőt mondhatni igen kiszáradt állapotban maradt, csupán csak nosztalgiából vettem újra, az illata jó, de semmi másért nem venném újra.

lynus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Én nem venném újra, ennél sokkal hatásosabb és jobb samponok vannak.

Clinique

2012. június 19.

Normál sampon. Se túl jó, se túl rossz.

Clinique
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Normál sampon. Se túl jó, se túl rossz.

kicsikiszi

2012. június 12.

Anyukám németből hozta, 1 euro-ért vette(úgy volt vele, hogy ennyit simán megérhet :D) Igaza is lett, szeretjük mindketten ezt a sampont! Kevés kell belőle, jól habzik. Nem zsírosodik tőle a hajam :)

kicsikiszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.