KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 23.

Kategória:   Samponok

Segít megvédeni a hajat a sérülésektől. Táplál és erősít.

Kremcica

2017. május 9.

Tavaly vagy tavalyelőtt kaptam ajándékcsomagban. Az illata nagyon finom és puha lett tőle a hajam, nem korpásított de rémesen zsírosított. A DMDM tartalma miatt pedig fogom a fejem. Soha többet.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

viragorsi

2015. december 27.

Nekem tökéletesen bevált az ugyanilyen típusú balzsammal együttesen használva. Mióta festem a hajam nem volt ilyen egészséges érzete, olyan tapintása lett tőle a hajamnak, mintha még eredeti állapotában lenne, a sok kínzó szőkítés nélkül.

viragorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

koxy001

2015. június 29.

Nagyszerű kis sampon. Jó az állaga, kellemes az illata, egész kevés kell belőle hogy szépen habozzon. A hajam selymes, csillogó, puha tőle balzsam nélkül is.Megvan a megszokott termék amit használok, de ezt bármikor újra venném.

koxy001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

kocsita

2014. július 16.

Nekem nagyon tetszik, selymes, fényes lesz tőle a hajam és nagyon könnyen kifésülhető. Nem egy csodasampon, de az árát megéri.

kocsita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

dalena1994

2014. január 16.

Nekem nagyon bevált :) Kedvenc samponom! Szépen tisztít és kevésbé töredezett a hajvégem amióta használom ( bár azt lehet a balzsamának köszönhetem) Puha lesz tőle a haj

dalena1994
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

Edi001

2013. október 31.

Régebben szerettem ezt a típusú sampon és akkor jó is volt. Gondoltam teszek egy próbát hátha jó lesz most is annyi hülye sampon után. Sajnos nem. Nem tisztít rendesen, azaz nehezen mossa ki a hajat és ráadásul irritálja a fejbőrömet is.

Edi001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

sztike

2013. szeptember 7.

Hát bocsánat mindenkitől, de én ezt most lepontozom. 2szer kényszerültem rá, hogy ezt használjam, de többet nem is fogom. Valami borzalom, amit a hajammal tett. Egy ideje szilikonmentes sampont használok, mert nagyon hullott a hajam a szilikonos samponoktól, de ez valami másra is képes. Hajmosás utáni napon már zsíros a hajam töve, és még korpásodok is, amióta ezt használom. Úgy érzem, nem tisztít igazán, ilyet pedig még egy samponnál sem tapasztaltam. Remélem, többet nem hoz össze vele a balsors.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Nanaho

2013. augusztus 3.

Nagyon szuper kis sampon,finom illattal(nekem banánra emlékeztet),kevés is elég belőle és jól habzik. Nem szárítja a hajam,puha lesz tőle.

Nanaho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

rosa.love

2013. június 2.

Nagyon szép dús hatású lett a hajam tőle, kellemes meglepetés, rosszabbra számítottam.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 2.

zsofi91

2013. április 11.

Sokáig használtam, de egy idő után azonban "megunta" a hajam, így váltottam.

zsofi91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Sokáig használtam, de egy idő után azonban "megunta" a hajam, így váltottam.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!