KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FooZoGo, Módosítva: 2018. január 9.

Kategória:   Hajformázók

Volumennövelő hajlakk finom szálú hajra az egész napos tartásért. Segít megvédeni a frizurát a páratartalom ellen. Könnyen kifésülhető. 5-ös erősségű.

pigglypig

2018. január 9.

Az illata tényleg nagyon erős, és nekem sajnos borzasztó ragacsos lett tőle a hajam, kétszer kellett megmosnom, mert az első alkalom után kilépve a zuhanyból még mindig éreztem, hogy bizony van még hajlakk a hajamban. A szórófej nem szór rendesen, nagyon erősen nagyon kis részre irányítja a terméket, így nehéz megfelelő mennyiséget permetezni (bár lehet, hogy csak az enyém hibás, nem tudom, ilyen problémám még sosem volt hajlakkal). A tartásával nem volt problémám, kibírta a napot a frizurám, de ez az egyetlen pozitívum. Sajnos nem tudom ajánlani, ennyi pénzért van jobb is :(

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

FooZoGo

Korcsoport: < 18
2017. december 27.

Nem vagyok oda érte, nem tart eléggé. Illatát szerettem az elején, de túl tömény és gyorsan meguntam.

FooZoGo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.