KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fujfui, Módosítva: 2012. június 11.

Kategória:   Samponok

Színvédelem és egészséges külsőt nyújtó ragyogás a festett, vagy melírozott haj számára.

Banszky

2017. március 12.

Az összes Pantene sampont imádom,amint befestettem a hajam megvettem. Nem tudom mennyire tartósabb tőle a hajszínem de az biztos hogy egy nappal kitolódik tőle a hajmosásom. Isteni illata van,puha lesz tőle a hajam és tisztábbnak is érzem.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Mazsolka24

2014. július 10.

Rendeltetésszerű használat során belement egy kis hab belőle a szemembe. Iszonyatos kín következett, csípett, könnyeztem órákig, 2 napig olyan szinten lett vörös tőle a szemem, mint akinek durva kötőhártyagyulladàsa van.
Ezek után elgondolkodtam miket tesznek az orrunk elé a polcokra a tömegkozmetikumokat gyártók. Az összetevőket elnézve már nem csodálkozom a szervezetem reakcióján. Ez egy kegyetlen kotyvasztás...

Mazsolka24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

Zsanka84

2014. június 17.

Nagyon szeretem, szerintem drogériás samponok között ez a legjobb. Selymes, pihe-puha hajam lesz től, természetesen balzsammal együtt az igazi.

Zsanka84
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Dindy

2014. május 9.

Én csak a samponját használom de így is huha a hatás! :)
Az én szétszőkitett, szétszáritott vattacukor hajamat is egészségesebb kinézetüvé varázsolja, ami ugyan csak pàr napig érezhető, de nagyon szép fényes és selymes lesz tőle. Gyerekkoromban használtam utoljára Pantene termékeket, akkor nem hagyott mély nyomot bennem, de most nagyon bejön.

Dindy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Én csak a samponját használom de így is huha a hatás! :)

dorcus89

2014. január 12.

Már sokadszor veszem újra, mert teljesen jól ápolja a festett hajam. Lassabban kopik ki a szín, mint más samponokkal, jóval több idő telik el így két hajfestés között. Szeretem az illatát is, jól habzik, a nagy flakon nagyon sokáig elég és baráti az ára is. Nekem semmi panaszom, jó termék.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

dorigavran

2013. december 19.

Őt használom már egy ideje a balzsamjával együtt és nekem nagyon jól bevált. A hajam színe sokkal tartósabb lett, fényesebb és kellemes az illata. Nekem egy átlagos sampon, de ugyanezeket a tulajdonságokat kevés másik színvédős samponról tudnám elmondani.

dorigavran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

kvitta.girl

2012. október 27.

nekem tökéletes. Elődjét is használtam,ez ugyanaz amúgy csak más illat meg más csomagolás,de ugyanazt a minőséget nyújtotta mint évekkel ezelőtt. Kb 5 éve használom,és nem is "csalom" meg,hajszínem tartós tőle,és egészséges fénye van töredezés nélkül. Balzsammal és nem kiöblítendő társával együtt használom

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

lumiukko

2012. szeptember 28.

Szeretem ezt a sampont, a hozzá tartozó balzsammal jó kis párost alkot, puhává varázsolja a hajam, kellemesen habzik, jó az illata, de nem vettem észre különösebben, hogy jobban csillogna tőle a hajam. Ettől függetlenül jó kis sampon.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Anitapanita

2012. július 30.

A hajszínem talán tartósabb tőle, de gyorsabban zsírosodik és kezelhetetlen lesz a hajam sajnos.

Anitapanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!