KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parfums de Marly

Ár:   86 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2017. október 18.

Ár:   86 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A londoni luxusáruház, a Harrods exkluzív illata

"Az Akaster azon Hamid Merati-Kashani parfümőr illata, aki a bestseller Pegasus-ért és Layton-ért is felel. Az Akaster egy szofisztikált, karizmatikus illat, mely kitűnő, hatásos elemekből építkezik: taif rózsa, afrikai geránium, és meghatározó fás jegyek (pacsuli és oud) csokra. Ami viszont még különlegesebbé teszi, az finom gourmand hatás (praliné), ami csavar egyet a kompozíción és modernné teszi. Melegség, érzékiség sugárzik az elegáns fekete üvegből, mely pazar viseletté teszi az estére."

Illatjegyek: ciprusfa, citrom, geránium, rózsa, kardamom, mósusz, oud, pacsuli, praliné, szantálfa