KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paris Berlin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű textúrájú, nagyon finom őrlésű, mattító transzparens púder. Nem tartalmaz a bőrt szárító összetevőket. Hosszan tartó komfortos, matt hatást érhetünk el vele. Több színben kapható, ezeknek köszönhetően a problémás részeknél könnyebb korrigálást tesz lehetővé.

Ár: 2000 , Eladó: Alysha
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Göd, fizetés: posta, szemelyes: IV ker
Ár: 2000 , Eladó: linlin
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes,foxpost

zsuzsu92

2016. május 19.

Picit nehézkesen jön belőle, szerintem kicsik a lyukak a tetején, de ezt leszámítva nagyon szeretem, maga a púder remekül mattít és nagyon nagy szerelem az alapozójával egyetemben! :)

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

szagica1981

2016. március 18.

A bôröm kombinalt,fenyesedèsre hajlamos! Alapozó utan egesz napra korrigálás nélkul maradandó a matt hatas!
Tokeletes

szagica1981
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Tokeletes

melanie500

2013. november 18.

Up: Jó, hát kénytelen vagyok lepontozni szerencsétlent. Amióta kipróbáltam az egyik koreai márka csoda púderét, ezt eszembe se jut használni. Teljesen meg is feledkeztem róla. Ahhoz képest ez semmit sem tud. Míg az egész napra lemattítja a fejem, ez alig 2-3 órát bírt ki és még sminkfixálásban sem jeleskedett.

Először is, az ára a méretéhez képest nevetségesen olcsó. Azt hiszem kb 3000 Ft 50 gramm, ami azért valljuk be, nem kevés mennyiség. Tavaly tavasszal vettem és még mindig több, mint a fele megvan, pedig mindennapos használatban van (kivéve most nyáron, hogy megvan a brtc fantasztikus hűsítő púdere) Az Ó utcai kis kincses kamrában vettem, a szuper kedves eladók pedig még ajándékba adtak hozzá egy kisebb tárolót is, hogy esetlegesen a neszeszerben is elférhessen. Nekem a képen látható rózsaszínes árnyalat van meg, aminek használata az egész arcra javasolt. Könnyű a viselése, rétegezhető, akkor sem érzem azt, hogy sok, vagy hogy fullasztó lenne. Könnyű eloszlatni, az alapozót jól tartja, nem ül bele a ráncokba és pórusokba. Mattító hatású, de nem lesz poros a bőr utána, gyakorlatilag láthatatlan. Sajnos nekem a T-vonalam hamar átfényesedik, és ebben ez a púder sem akadályozza meg, úgyhogy pár óra után már bele-bele kell néznem a tükörbe. Ettől függetlenül meg vagyok elégedve vele, 5-ös.

melanie500
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Emolliensek: Cetearyl Ethylhexanoate
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.