KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paris Berlin

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Lotheg, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online

Új, finom texturájú olajmentes folyékony alapzó, amely hosszan kontrolálja az arcbőrének mattságát.
E- vitamin tartalmú, megköti a szabadgyököket és 12-es UV fényvédő faktort tartalmaz.

Gaborlifestyle

2018. május 11.

Szeretem, nagyon jól fedett. De valahogy nem vettem újra, mert a drogéria közelebb van, és ott olcsóbban tudom megvenni a kedvenc alapozómat.
A gond, hogy nekem nagyon szárított, és azt hiszem, hogy nekem nincs szükségem erre az alapozóra nem szereplek a tvben, nem kell az a plusz fullmatt hatás amit ad. Jó volt és szerettem, de ha nem lesz otthon alapozó nem fogok szaladni érte.

Gaborlifestyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

rubinell

2017. október 9.

Nagyon szeretem, több üveggel használtunk már el Anyukámmal (ő kozmetikus, így professzionális alkalmazásra is tesztelhettük). Tartós, megbízható és szép. Nem fényesedik át, nem irritál, nagyon kompatibilisek a színek. Ár-érték arányban nagy szeretettel ajánljuk!

rubinell
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

nikimanó

2017. június 7.

nekem a legvilágosabb, 1-es árnyalat van meg, régóta a hűtőben volt, most, hogy napi szinten alapozok, előszedtem. nagyon jó! ebelin tojással rakom fel, és alákrémezek, szépen terül, nagyon természetes színe és állaga van, picit fényesedik, de nem csúnyán, nagyon szépen terül rajta a pirosító és persze egész nap tart. elégedett vagyok, és az ára is jó.
update: sajnos kis patikat okoz, ezért mindennapra nem jó. update2: vagy én világosodtam vagy változott de most már sötét.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Bippinke

2017. március 2.

Egyszerűen imádom! Egész nap szépen fed, meleg nyári napon is fent marad.

Bippinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Egyszerűen imádom! Egész nap szépen fed, meleg nyári napon is fent marad.

Piko888

2016. április 22.

Update2:
Kap még egy esélyt. Nyáron talán nem lesz olyan sötét rajtam, de majd megpróbálom keverni egy világos vagy fehér alapozóval. Továbbra is messze elmarad mind állagban, mind finisben, fedésben a sima le fluidtól. Elkenegetem, de ráfáztam vele sajnos, nem veszem újra.

Update1:
Nem tudtunk összebarátkozni. Túl sárgás, nagyon feltűnő rajtam. A fényesedése megfelelő alappal kiküszöbölhető, de nem tudnám elhasználni.

2016 február:
LTH 1 árnyalatban vettem meg. Lehet, hogy az én elvárásaim voltak irreálisak, de eddig sajnos csalódtam :(
Az az én hibám, hogy netről rendeltem, mert ez a legvilágosabb árnyalat is erősen narancssárga, bár felkenve ez mérséklődik.
Meglepő módon ecsettel lehetetlen eldolgozni (számomra). Nem igazán fed és 1 óra után már komolyan fénylett.
De hogy pozitívumot is mondjak: nem kopik, nem irritál, aránylag szép bőrképet ad.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Update2:

Update1:

2016 február:

Gyöngyi90

2016. április 4.

Az egyik legszuperebb alapozó. Szépen fed, nem okoz irritációt, könnyű vele dolgozni, nincs maszkos hatása sem érzetre, sem látszatra.

Gyöngyi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

B. Évi

2015. január 4.

Amit én használok:
LTH-2
Gyönyörűen és egyenletesen fed - kis mennyiségben is.
Elképzelhető, h. száraz bőrűeknek nem válna be: az én bőröm zsíros, amin a többi alapozó a nap végén már picit fénylik - ez viszont egyáltalán nem. Szóval a száraz bőrt esetleg száríthatja.
Az Ó utcai Kryolan boltban vásároltam, de előtte egy kis tégelybe kértem néhány napra elegendő mintát (csak a dobozt kellett megfizetnem). Összességében nem drága, mert kevés is elég belőle - arányaiban egy kisebb kiszerelésű, de gyenge minőségű alapozó szintén ennyibe kerül. Csak akkor nem térül meg, ha esetleg használat közben derül ki, h. mégsem erre van szükségetek - ezért érdemes mintát kérnetek és csak ezután beruházni rá.

B. Évi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Amit én használok:
LTH-2
Gyönyörűen és egyenletesen fed - kis mennyiségben is.

Morgana

2014. augusztus 17.

Tavaly találtam rá (Az Ó utcai bolt nagy kedvencem, sok smink terméket vásároltam már náluk) és azonnal bele is szerettem! Majdnem naponta használom, estére és alkalmakra csak őt. Nem okozott irritációt, nem szárít, nem ül bele a ráncokba, nincs maszkhatása.Olajmentes termék.
Nem látszik, hogy van rajtam alapozó, csak az, hogy gyönyörű a bőröm, ami főleg egy bizonyos kor után nagyon-nagy előny.
Rengeteg bókot kapok, hogy „könnyű neked ilyen hibátlan bőrrel” – ilyenkor csak mosolygok:)
Mindent tökéletesen fed, nagyon kevés kell belőle.
Mivel rozaceás és hiperérzékeny a bőröm, az elmúlt évek alatt több alapozót vittem már vissza, illetve landoltak egy idő után a kukában, mert kiütéseket okoztak. Volt köztük nagyon drága high-endes és gyógyszertári termék is, ez viszont tökéletes.
A 4-es árnyalatot használom, ami egy nagyon szép natúr természetes szín, se nem rózsaszines, se nem sárga. Most fogok belőle egy világosabb tónussal is venni.

Morgana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Mindent tökéletesen fed, nagyon kevés kell belőle.

melanie500

2014. július 29.

Fuuu, volt ilyenem is vagy 2 eve. Akkor meg nem nagyon foglalkoztam a borapolassal, a termekeket sem neztem meg miket hasznalok es jo csunya is volt a borom. Ennek megfeleloen telen-nyaron eros fedesu alapozot hasznaltam. Pedig nyaron majd meghaltam az ilyen eros fedesu alapozoktol. Ezzel le is irtam, hogy bizony ez jo erosen fed. Szerettem, mert passzolt a szine hibatlanul, tartos volt, bar atfenyesedett. Konnyu volt hasznalni, nem tul meleg idoben pedig meg viselni is. Szep, termeszetes a fedese es tenyleg egy pumpalasnyi eleg az egesz arcra. Amiota odafigyelek a boromre, nem kell alapozo egyáltalán halaistennek, max egy konnyu kis szinezett bb, vagy vmi ultra konnyu second skin tipusu cucc alkalmakra. De ha nagyon kene vmi szerintem ujra vennem, siman felveszi a mac-el a harcot olcsobban. Azert nem merem csak otosre ertekelni, mert azert 2 ev hosszu ido es nem biztos, hogy jól emlekszem minden momentumra amikor hasznaltam.

melanie500
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Lotheg

2013. július 15.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban.
Az első amit le szeretnék írni, hogy rávettem magam, hogy elmegyek az Ó utcába. Sokan írták milyen kedvesek, és nem csalódtam bennük, nem állnak rá az emberre de segítenek, hagyják, hogy gondolkozzon az ember (lánya), ha segítség kell viszont jönnek. Szóval ha lehet nálam ez már plusz pontot jelent :D. Első körben a Kryolan dermacolor light-ot akartam, mert annak egészen szépek az összetevői. Aztán valahogy elbénáztam a dolgot (ahogy szoktam >.<). Megjegyeztem, hogy fedésre van szükségem, és hogy azért zsírosabb a bőröm... Na dehát ők nem bőrtípusokra specializálódtak, de akkor inkább folyékonyat javasolnak, valami vízbázisút, ami alapból nem zsíros. Ezt meg a másik Paris Berlineset nyomták a kezembe, rögtön mindenből a legvilágosabbat. Ez valahogy jobban passzolt színben, mint a másik,de azért kértem valami krémeset, nagyobb fedés miatt. Supracolort nyomták oda ... :I mondjuk ott nem találták el a színem, mert nagyon sárgásat adtak ... :I Meg azt amúgy sem akartam, mert attól tuti kijönnek a pattik. Egyébként nem nagyon akarták azt adni, mert minek nekem nagy fedés, mert így is szép bőröm van, már ha nincs rajtam semmi... O.O Hát csak fényvédő és áttetsző púder... Barátnőm is erre beszélt rá, hogy ez jó, mert megnéztük, arcon is és úgy látszott nem üt el a bőröm színétől. Tegnap teszteltem itthon, egy pumpálásnyi elég az egész arcra, szépen, de természetesen fed, és nem kell trükközni, mert teljesen az én saját színem, soha semmi nem passzolt még ennyire az én bőrömhöz. Egy nap tesztelés most elég volt, ugyanis (annak ellenére, hogy azt mondták, hogy nyugodtan mindennapokra is használhatom) én inkább csak alkalmakra használnám.
Tegnapi egész napos tesztelés után pedig a félelmeimet is elfelejthetem :D ... Egész nap fenn volt, és nap végére nem okozott pattikat... Az összetevők nem a legszebbek, de nem is fogom minden nap használni, nem hiszem hogy jót tenne minden nap alapozót használni... Ráadásul tényleg inkább professzionális felhasználásra való. Én inkább csak eseményekre, fotózásra meg ilyenekre használnám, ezért gondoltam, hogy most többet kiadok rá. De szerintem megérte, mert a drogériában az ugyanilyen árkategóriásak között sem találni ilyen jól passzoló színt. És ami még fontos, hogy nem maszkos egyáltalán, a barátom megjegyezte, hogy most milyen szép a bőröm és, hogy szépen ápolgatom ugye ? ... :D Csak mosolyogtam szépen csendben. Nagyobb hibákat nem fed, de arra korrektort rakok úgyis. szóval akinek tele van pattival az arca az ne ezt keresse, bár előbb próbálja rendbe rakni nagyjából az arcát, mert lehet :D. A hegeket szépen fedi (nekem inkább az van) meg eléggé egyenletlen az arcszínem, mert néhol eléggé rózsaszínes, máshol meg nem annyira, a pirosságot szépen fedi.
Nyáron a fényvédő kötelező tehát az mindenképp került alá, mivel elég gyorsan zsírosodik a bőröm, nem nagyon szoktam hidratálót használni, mert nem szokott húzódni, meg kiszáradni, főleg ilyenkor nyáron nem. Szóval első körben nem akartam hidratálót alá tenni, csak fényvédőt, mert azok is eléggé zsírosak általában. Rá jött ez az alapozó. Szép eredményt kaptam, erre az alverde transzparens púdere. És délután 4-5 körül kezdett csak elé fényesedni az arcom... Ami nagy szó, semmi nem volt eddig képes erre, még ha nem is mattítós, de mivel elvileg olajmentes. Építeni is lehet, bár én személy szerint max. 2 vékony réteget rakok fel, többet nem. Hosszú távon biztos, hogy szárít, de egy-egy napra szerintem hidratáló nélkül is jó. Mert azért néha kezdtem viszketni és az azt jelzi, hogy szárít. A pórusaim nem ordítanak az arcomon és uténa is mintha kisebbnek tűntek volna, biztos csak ideiglenes, de akkor is :D
Az olajmentes szöveget nem értem rajta, mert a legvégén a jojoba olaj akkor mi, nincs vele bajom, meg ha ennyire a végén van biztos nincs benne sok, csak nem értem ezt így :))... Most feltöltöttem az összetevőket, de a doboz leírásban is oil-free van írva .. :I Rejtély.

Lotheg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Chitosan PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Squalane eo 1 0