KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paris Hilton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: pünkösdi rózsa, narancsvirág, őszibarack, lótusz, gardénia, vanília, pézsma, pacsuli

Ár: 2500 ft postával , Eladó: Terka25
Állapot: 50ml /képen látható, Helyszín: --, fizetés: --
Terka25

2016. november 17.

Jöttem kicsit feljavítani az átlagot. Volt nagyon régen egy Avonos parfümöm, Cynthia Rowley ez a parfüm jutott eszembe azonnal, amint fújtam egyet. Színtiszta, tömény, erős virágillat. Annak pont ilyen vacak az értékelési átlaga ,mint ennek. Szerintem egyáltalán nem rossz, sőt kifejezetten tetszik. Nagyon tartòs, a kardigánom ujjára is jutott belőle és 2 nap múlva még simán érződik. Vakon cseréltem, valami borzalomra számítottam, nagyon kellemes meglepetés lett. Hogy meddig marad nem tudom, mostanában egy illat sem marad túl sokáig nálam, és ez nem feltétlenül az illatok hibája :D

Terka25
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

anitaanett

2014. május 15.

Lassan 2 éve használom ezt a parfümöt és egyszerűen imádom! Nagyon szexi, különleges illat, igazi randi parfüm. Paris Hilton többi parfümét még nem próbáltam, de nagyon úgy érzem, hogy maradok ennél még hosszú ideig, mert egyszerűen megunhatatlan. :) Sokan kérdezik az ismerősök közül, ha befújom magam vele, hogy mi ez a "finom" illat. Mindenkinek ajánlani szoktam. Az illata mellett tartós is, mert még nap végén is erősen érzem a magamon. A csomagolása pedig nagyon ötletes. Nálam abszolút 5*

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Rita25

2014. április 1.

Nagyon erős tolakodó illat,konkrétan büdösnek nevezném.

Rita25
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Nagyon erős tolakodó illat,konkrétan büdösnek nevezném.

adrica

2013. november 23.

Hát én nagyon hadilábon állok vele. Karácsonyra kértem a páromtól, mert egy külföldi oldalon beleszerettem az üvegébe, itthon nem is lehetett kapni, megszagolni meg pláne nem. Ez már vagy 2-3 éve volt. A nagyobb parfümériákban kinevettek, hogy Paris Hiltont egyáltalán nem tartanak, lapos kúszásban kimenekültem az üzletből. Szóval vakvásárlás volt, de kár volt. Baromi drágán vettük, volt vagy 8000.- és azt hiszem a 100 ml. Először megcsap valami hatalmas virág csokor illat anyáknapja körül, mintha írisz lenne benne valami baromira sok, aztán mintha nagyon gyorsan meg is romlott volna ez a csokor, marad valami szúrós szag. Az az igazi öreglányszag. Nem visz rá a lélek, hogy használjam. Próbálkoztam vele, de vagy fejfájás, vagy hányinger lett belőle. Alig vártam mindig hogy napvégén lemossam magamról, de egyetlen jó tulajdonsága, hogy alig akar lejönni. Ragaszkodik a kis drága. Csak tiszteletből és az üveg miatt adok neki egy 3 csillagot. Ha valakit érdekel alig hiányzik belőle, megválnék tőle.

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

kocdori

2013. november 16.

Én imádom ezt az illatot, igazi különleges. És ha eleget fújunk belőle, akkor tartós is. :)

kocdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 16.

welc64

2013. október 24.

Nem mindennapi illat az tény, de ettől még nem kell lehúzni. Nekem tetszik, tartós, különleges.

welc64
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

suxxx94

2013. augusztus 26.

Nagyon büdi

suxxx94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Nagyon büdi

Odil

2013. április 14.

o_O Nem tudom elhinni, hogy ilyen szép átlaga van, egyszerűen csak nem... Biztos, hogy nem volt romlott mindkét teszter, amit próbáltam, mégis meggyőződésem volt, hogy...
Mező virágai egy vízzel töltött vázába rakva, öt nap múlva a rohadt víz szaga. Emlékszem, akciós volt, előttem is, utánam is sokan szimatolgatták, az eladólány meg már nem bírta visszatartani a röhögést a sorozatban végignézett fintoroktól.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Pampilla

2013. február 7.

Lehet hogy picit "túl virágos" kategória,ennek ellenére nekem tetszik.Rossmannban most nagyon jó áron hozzá lehet jutni,2600 Ft/30 ml.

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

boxa

2012. augusztus 2.

Most kaptam, a tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de az illata nagyon finom, ténleg picit erős, de kellemes, azt biztos hogy kevés kell belőle.

boxa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Eugenol, Citral, Benzyl Alcohol, Linalool
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol