KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paris Hilton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2017. december 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Szépítő eszközök

5-féle változatban kapható, Paris Hilton által kifejlesztett hajkefe. A könnyen, tépés nélkül kifésülhető hajért.

Rózsaarany és fekete színben kapható

Jelizz

2018. január 1.

olcson vettem a Lidlbe. Szep kis kefe, semmi extra annyit tud mint egy kozonsefes kefe. Viszont most majd egy Tangle teezer re faj a fogam😃

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.