KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parodontax

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Parodontax Complete Protection fogkrém segít a fogínyvérzés megelőzésében és védi a fogíny rugalmasságát. Csökkenti a rossz lehelet kialakulását, ásványi anyagokkal erősíti a fogzománcot. Mélyen tisztító hatás a száj friss érzéséért.

6vilag

2019. január 13.

Muszáj volt kipróbálom az "eredeti" verzióját és nagyon nehezen sikerült (de sikerült!) megszoknom azt. Sokszor vissza-vissza térek hozzá, bár bitangul sósnak érzem, de szuperül megszüntetett mindenvéle vérzést ami a szájápolás során néha előfordult. A szájvizét is használom, annál nem kellett semmilyen idő a hozzászokásra, tökéletes ízre, szagra, állagra, kifejezetten szeretem.
Mikor megláttam ezt a polcon, tudtam, hogy ezt is kifogom próbálni. Ennél szerintem semmilyen hozzászokási idő nem kell, nem sós. Tökéletes az íze, szépen is tisztít, igazán frissnek érzem használatát követően a leheletem.
Nem lehet vele mellé lőni, biztos, hogy sokszor fogok még vásárolni. Klassz termékcsalád ez.
"Szájpatika leírása alapján:
Fluoridos fogkrém mindennapi használatra Az új Parodontax Complete Protection több, mint egy egyszerű fogkrém. Egyesíti a Parodontax szakértelmét a fogínyápolás terén mindazzal, amire szükség van az erős fogak megőrzéséhez. Így biztosít 8 jótékony hatást az egészségesebb fogínyért és erősebb fogakért. 1. Segít megszüntetni és megelőzni a fogínyvérzést 2. Enyhülést hoz a vörös, gyulladt fogínynek 3. 4-szer hatákonyabban távolítja el a plakkot 4. Segít feszesen tartani a fogínyt 5. Kíméletesen fehérít 6. Erősíti a fogzománcot 7. Alapos tisztítás a friss érzetért 8. Célba veszi a rossz leheletet."

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

"Szájpatika leírása alapján: