KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parodontax

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Segít megszüntetni a fogínyvérzést, miközben az intenzív frissessége órákon át tartó tiszta, friss érzést ad a szájnak.

• Kifejezetten a kiváló plakk eltávolítására lett kifejlesztve, a fogmosáskor vérző fogíny ugyanis a plakkot képző baktériumok elszaporodása miatt jöhet létre.
  • Fluoridot is tartalmaz a fogszuvasodás megelőzésére, ezért mindennap használható.

Ár: 1 200 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Vikinca

2018. szeptember 9.

Nagyon utáltam kezdetben, de most már évek óta ezt használom és nagyon elégedett vagyok vele. Volt több kísérletezés más fogkrémekkel is azóta, de mindig visszatérek ehhez. Először nagyon meglepődtem a színén, mert olyan rózsaszínes volt, az állagán is lehetett látni, hogy másabb lesz, mert sokkal nagyobb szemcséi vannak, mint amit megszoktam. Aztán jött az íze, az valami iszonyatos volt elsőre, konkrétan öklendeznem kellett tőle és még csípett is, és ami külön kiakasztott, hogy vérzett tőle az ínyem, pedig rám nem jellemző (csak azért próbáltam ki, mert az én fogkrémem elfogyott és a barátomét kellett használnom). De aztán csak használtam tovább, mert ilyen tisztának és simának még nem éreztem a fogaimat. Idővel megszoktam az ízét, az ínyvérzés is pár nap alatt megszünt és megbarátkoztam azzal is, hogy sokkal kevésbé habzik, mint az elődei. Azért kap csak 4 csillagot, mert hiányolom azt az igazán erős mentolos ízt, ezért is szoktam néha elcsábulni és kipróbálni más márkák fogkrémjeit.

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Hecate

2018. július 12.

Nagyon vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. 37 évesen még nincs kihúzott fogam, de sajnos mivel sok folyadékot iszom és hormonális problémáim vannak fokozottabban érint a fogkő, mely a fogínyvérzés okozója. Ha egy helyen vérezni kezd az ínyem irány a fogászat. Mostanában azonban nem tudtam egyből bejutni a fogorvoshoz, mert nyár révén szabadságon volt és mire visszatért feltorlódtak a páciensei. Két hetes előjegyzést kaptam és gondoltam addig se vérezgessek veszek Parodontaxot. Egy diszkontban akciósan 650 forintért jutottam hozzá, aminek örültem. A halpástétom/májkrém színe elsőre fura volt, felmerült bennem, mivan ha sunyi módon azért erős rózsaszín, hogy ne látszódjon a vér. Bár aztán rájöttem ezen át is feltűnnek a vércsíkok. Sőt! Fokozottabban. Tükörben ellenőriztem és az addig csak egy helyen vérző ínyem, már az első használattól a Parodontax mellett lágy sörtéjű fogkefével olyan helyeken is vért engedett, ahol korábban nem. Tehát mart, bár fájdalmat nem éreztem. Az íze egyszerre mentolos és sós, amit érdekesnek találok és nekem bejön, bár kétségtelen van aki nyilván nem kedveli. Azt sem tagadom, hogy valahogy ez egy olyan fogkém, ami használata után órák múlva is egy kellemes tisztaság érzés van a számban, ezt különösen szeretem, annyira kellemes. Ugyanakkor a fogkövek maradtak és holnap a fogorvos szabadít meg tőlük. Másik fele, hogy többször küzdöttem életem során vérszegénységgel és nem hiszem, hogy jót tesz ha erősebben vérezgetek a fogtisztogatásokkor. Viszont a kellemes tisztaság érzés hiányozna, így ami maradt azt más fogkrémekhez kenve kis mennyiségben fogom elhasználni. Hátha akkor nem mar és megmarad a komfort érzet. Az így begyűjtött tapasztalatok után döntöm el érdemes-e újravenni, illetve megkérdem a fogorvosom.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

hedgehog

2018. június 13.

A gyakran vérző ínyem miatt vettem meg, azon egyáltalán nem segített. Viszont romlott májkrém színe van és az íze is olyan mentollal keverve. Én még soha nem éreztem ennél undorítóbbat, egyáltalán nem frissít. Fogmosás után még vagy fél órát szoktam nyáladzani és ki kell járnom köpködni. Ilyen más fogkrémmel soha nem tapasztaltam.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

fntyboi

2018. május 20.

Értetlenül állok a tények előtt. Használata közben szinte kivétel nélkül véreset köpök. Egy időben rendszeresen újra vettem a terméket, gondolván, hogy elmúlasztja a fogínyvérzésem. Nagy nehezen sikerült neki, de áttértem más márkákra, ekkor szóba sem került a vérző fogíny. Most megint Parodontax-ot vettem és már az első fogmosás után véreset köptem. Amióta újra használom minden mosásnál ezt tapasztalom. Egyetlen pozitívuma, hogy a szám érezhetően tiszta és friss lesz a használata után.

fntyboi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Kattty93

2017. november 1.

Megfelelően mentolos, de alapvetően nem hozza azt sem, amit ígér. Az ínyem korábban nem vérzett, de a használata során előfordultak vérfoltok, arról nem is beszélve, hogy a fokaim rettenetesen elsárgultak a használata mellett. Maximum leheletfrissítőnek jó, de fogkrémnek utolsó.

Kattty93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

bebuska94

2017. október 29.

Vérző ínem miatt vettem, de arra teljesen használhatatlan volt. Folyton vérzett fogmosásnál. A whitening változatt sokkal jobb!

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

mókincs

2017. október 3.

Bár vérző ínyem nem volt, érzékeny fognyakam annál inkább, főleg nyáron a sok gyümölcs evés miatt.
A tisztító ereje megfelelő volt számomra, még az ízét is nagyjából megszoktam pár használat után, de fogmosáskor konkrétan kimarta belülről a számat, sőt, ha nem vigyáztam és a hab lefolyt az államon, ott is megmarta... Nagyon vártam, hogy elfogyjon, nem fogom újra venni.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

sorsi83

2017. augusztus 5.

A többi parodontax fogkrém sós ízét nem szeretem. Ez viszont kellemesen mentolos és az én fogaim rendszeres használat mellett láthatóan fehérebbek tőle. Viszont ha huzamosan használom, érdekes módon gyakrabban gyullad be az ínyem. Ezért reggelente alkalmazom, este pedig gyógynövényes fogkrémet használok. Nekem ez a tökéletes kombó.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Ncsk

2017. április 1.

Volt mar olyan idoszak az eletemben, amikor meg voltam gyozodve, hogy elveszitem a bolcsessegfogam. Hala a fogorvosom kitartasanak ez nem igy tortent. Akkor az o javaslatara kezdtem ezt hasznani, es gyonyoruen helyretette a fogam. Azota ha barmikor gond van, egybol hasznalom es mindig bevalt. Az izet mar nehany hasznalat utan teljesen meg lehet szokni.

Ncsk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

gili

2017. március 22.

Nagyon jó hatású fogkrém; valóban extra mentolos ez az egyik fő szempont amiért megfelelő a másik pedig, hogy valóban megszünteti a fogíny vérzést ugyanis ez miatt
vásároltammeg.

gili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

vásároltammeg.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.