KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parodontax

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Segít megszüntetni a fogínyvérzést, miközben az intenzív frissessége órákon át tartó tiszta, friss érzést ad a szájnak.

• Kifejezetten a kiváló plakk eltávolítására lett kifejlesztve, a fogmosáskor vérző fogíny ugyanis a plakkot képző baktériumok elszaporodása miatt jöhet létre.
  • Fluoridot is tartalmaz a fogszuvasodás megelőzésére, ezért mindennap használható.

Ár: 1 200 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hedgehog

2018. június 13.

A gyakran vérző ínyem miatt vettem meg, azon egyáltalán nem segített. Viszont romlott májkrém színe van és az íze is olyan mentollal keverve. Én még soha nem éreztem ennél undorítóbbat, egyáltalán nem frissít. Fogmosás után még vagy fél órát szoktam nyáladzani és ki kell járnom köpködni. Ilyen más fogkrémmel soha nem tapasztaltam.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

fntyboi

2018. május 20.

Értetlenül állok a tények előtt. Használata közben szinte kivétel nélkül véreset köpök. Egy időben rendszeresen újra vettem a terméket, gondolván, hogy elmúlasztja a fogínyvérzésem. Nagy nehezen sikerült neki, de áttértem más márkákra, ekkor szóba sem került a vérző fogíny. Most megint Parodontax-ot vettem és már az első fogmosás után véreset köptem. Amióta újra használom minden mosásnál ezt tapasztalom. Egyetlen pozitívuma, hogy a szám érezhetően tiszta és friss lesz a használata után.

fntyboi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Kattty93

2017. november 1.

Megfelelően mentolos, de alapvetően nem hozza azt sem, amit ígér. Az ínyem korábban nem vérzett, de a használata során előfordultak vérfoltok, arról nem is beszélve, hogy a fokaim rettenetesen elsárgultak a használata mellett. Maximum leheletfrissítőnek jó, de fogkrémnek utolsó.

Kattty93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

bebuska94

2017. október 29.

Vérző ínem miatt vettem, de arra teljesen használhatatlan volt. Folyton vérzett fogmosásnál. A whitening változatt sokkal jobb!

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

mókincs

2017. október 3.

Bár vérző ínyem nem volt, érzékeny fognyakam annál inkább, főleg nyáron a sok gyümölcs evés miatt.
A tisztító ereje megfelelő volt számomra, még az ízét is nagyjából megszoktam pár használat után, de fogmosáskor konkrétan kimarta belülről a számat, sőt, ha nem vigyáztam és a hab lefolyt az államon, ott is megmarta... Nagyon vártam, hogy elfogyjon, nem fogom újra venni.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

sorsi83

2017. augusztus 5.

A többi parodontax fogkrém sós ízét nem szeretem. Ez viszont kellemesen mentolos és az én fogaim rendszeres használat mellett láthatóan fehérebbek tőle. Viszont ha huzamosan használom, érdekes módon gyakrabban gyullad be az ínyem. Ezért reggelente alkalmazom, este pedig gyógynövényes fogkrémet használok. Nekem ez a tökéletes kombó.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Ncsk

2017. április 1.

Volt mar olyan idoszak az eletemben, amikor meg voltam gyozodve, hogy elveszitem a bolcsessegfogam. Hala a fogorvosom kitartasanak ez nem igy tortent. Akkor az o javaslatara kezdtem ezt hasznani, es gyonyoruen helyretette a fogam. Azota ha barmikor gond van, egybol hasznalom es mindig bevalt. Az izet mar nehany hasznalat utan teljesen meg lehet szokni.

Ncsk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

gili

2017. március 22.

Nagyon jó hatású fogkrém; valóban extra mentolos ez az egyik fő szempont amiért megfelelő a másik pedig, hogy valóban megszünteti a fogíny vérzést ugyanis ez miatt
vásároltammeg.

gili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

vásároltammeg.

Panni21

2017. március 21.

Korábban próbáltam már a zöld változatát (Fluorid), de pár használat után kénytelen voltam kidobni, annyira érzékennyé tette a fogaim. A fogorvosom a lelkemre kötötte, hogy csakis ezt a márkát használjam, szóval, visszatértem hozzá, de most már ezt a típust veszem. Ennél érdekesmód nem jelentkezik a másiknál tapasztalt fogérzékenység. A tisztító hatásával elégedett vagyok, de a sós ízt nem tudom megszokni.
Hogy segít-e a fogínyproblémákon segít-e, majd hosszútávon kiderül.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Hogy segít-e a fogínyproblémákon segít-e, majd hosszútávon kiderül.

zmoarka

2017. január 26.

Legjobb fogkrém. Tudja amit ígér, és nekem az íze sokkal jobban tetszik, mint a hagyományos fogkrémeké.

zmoarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.