KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parodontax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bareszsopte

2017. szeptember 2.

2017.09.02. : Nincs változás, megszakítás nélkül használom tovább évek óta. Ha az ember kifogja az akciót, 750-800 Ft-ért hozzá lehet jutni, az már nem elhanyagolható árkülönbség. Be is táraztam belőle! Nem büdös tőle a szám és nem hólyagzik ki belülről!

2011. nov. 15. Nekem a fogorvosom ajánlotta. Elsőre tényleg furcsa az íze, de tényleg igaz, amit a dobozára írtak: hozzászokunk egy idő után! A vérzést is megszünteti, de itt van egy hülyeség a reklámban: A fogorvosom azt mondta, nem baj , ha vérzik mosás közben az íny, sőt utána annál jobban kell mosni azt a területet, nemhogy sorvad ! Más fogkrémektől hólyagos szokott lenni a szám belseje egy idő után, ennél nem tapasztaltam ilyent! Az ára miatt fintorogtam először, de ahogy láttam, vannak ennél sokkal drágább termékek is, csak utána kell nézni, hol olcsóbb! Mindenesetre már nem nyavalygok ezen, mert Bevált!! A színe és az íze tényleg változott az utóbbi időben! A mérgező anyagokhoz annyit szeretnék hozzátenni, hogy nézzük meg más fogkrémek összetételét, ennek nagy része gyógynövény- kivonat!

bareszsopte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

edina66286628

2017. július 17.

Lehet hatásos, de ez az erős sós íz elviselhetetlen!

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Lehet hatásos, de ez az erős sós íz elviselhetetlen!

GajVivien

2017. július 16.

Kedvenc fogkrémem :) egyszerűen imádom. Annyira jó érzés. Nagyon hamar megszoktam az ízét. Felváltva használom egy drogériás saját márkás fogkrémmel.

GajVivien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Kmerci

2017. április 29.

Nekem ez az egyik kedvenc fogkrémem, szépen tisztít és elmúlt tőle a fogínyvérzésem is! :)

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

kanna41

2017. március 4.

Amióta használom, nem is emlékszem, hogy volt problémám a fogaimmal. Azóta nincsenek duzzanatok az ínyemen. Hozzá kell tennem, hogy váltva használom más fogkrémekkel. Az ízét már rég megszoktam, de a terhesség alatt egyszerűen nem bírtam vele fogat mosni, gyerkőc már a kezemben, és ismét olyan természetesnek találom, mint előtte! ;) Érdemes adni neki egy esélyt!

kanna41
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Colette221

2017. február 26.

Már egy ideje ezt használom. Az ízét megszoktam. Ez tisztít a legjobban! Az ínyem pedig nem vérzik.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Hannibal

2017. február 2.

Az egy dolog,hogy rossz az íze,de kikezdi az ínyt,az ajkakat,és ha kifolyik az ember bőrét is .
Soha életemben nem voltam érzékeny a fluoridra ,ahogy ezzel a fogkrémmel sem az a probléma .Nem tévképzet,ez bizony MAR!
Elhiszem,hogy dörzsanyag mentes,ettől függetlenül iszonyatosan irritálja a nyálkahártyát ( legalábbis az enyémet ).
Repült is a kukába..
Vissza a jó öreg 500 ftos mentolos fogporomhoz ,ennél jobb nincsen fogkő ellen ,kellemes íz,szép fehér fogak,egészséges íny .
Nem is tudom miért probáltam ki.

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Repült is a kukába..
Nem is tudom miért probáltam ki.

oroszi

2017. február 1.

Sziasztok ! Fogászati szakasszisztens és szájhigiénikus vagyok !

A parodontax 1 olyan fogkrém , ami dörzsanyag mentes gyógyhatású fogkrém, ezért sós az íze. Van belőle a lila és a kék változat ami ízesített. A fluorid a legtöbb forgalmazott fogkrémben előfordul , úgyhogy ha valakinél ez a fogkrém panaszt okozott akkor valószínű a többi is fog amiben van fluorid. Ha esetleg azt gondoljátok , hogy nagyon irritál, dörzsöl és szemcsés lenne esetleges fogászati kezelés után az téves érzés . Hiszen DÖRZSanyag MENTES! Fogkő eltávolítása után persze mindenkinek érzékennyé válik a foga , mivel a felrakódott fogkő lenyomta illetve begyullasztotta az ínyt így szabaddá vált a fognyak ami persze booorzasztó érzékeny mivel a fognyakon nincs fogzománc ! Ha vérzik az ínyed nyugodtan lehet dörzsölni nem sikálni hanem mosni normálisan hiszen a gyulladt területen vérbő keletkezik baktériumoktól ami a vérrel távozik. Mindig a fognyak és az íny találkozásánál javasolt megmosni a fogakat mert sok lepedék gyülemlik fel! pl ez a fogkrém segít a gyulladáson !!!

oroszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Sziasztok ! Fogászati szakasszisztens és szájhigiénikus vagyok !

EcserAnna

2017. január 27.

Borzalmas ize van,veletlen apukameknal ezzel akartam fogat mosni,es majdnem hanytam az iztol...sos es gyogynovenyes es csips...megmagyarazhatatlan,azota is a fogmosopoharba figyel de senki sem nyul hozza...tolem ilyen iz mellett akar csodaszer is lehet de en nem tudom ezt elviselni nap mint nap szoval minimum csillag

EcserAnna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

lynxcat

2017. január 23.

Nagyon sok fogkrémre érzékeny vagyok, de sajnos elfelejtettem listát írni róluk, így már nem tudom melyek voltak azok. A tünetem az alsó ajkam lehúzva látható volt, hogy belül iszonyatosan marja vmilyen anyag a bőröm.
Ez a fogkrém a többi allergiát okozó termékkel ellentétben nem belül, hanem kívül marta szét az államat ami sebes, piros és hámló lett.
Nem tudok úgy fogat mosni, hogy ne folyjon ki a fogkrém, így muszáj vagyok lepontozni.

lynxcat
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.