KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parsa Beauty

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: redrick, Módosítva: 2018. február 5.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Limitált kiadású körömvágó olló.

redrick

2018. március 5.

Nincs elég csillag, amivel értékelni lehetne, négy éve alapvető felszerelés a kezem ügyében, költözéskor az elsők közt szokott szerepelni meglétének a lecsekkolása. Még mindig olyan, mint újkorában, szerintem ez elmond mindent.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.