KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paul Mitchell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Langel, Módosítva: 2014. február 25.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Szuper gazdag sampon normáls és vastagszálú hajra. A csodálatos hatású hawaii gyömbér kivonat Fény Komplexet tartalmazó sampon első alkalmazása után a haj ragyogóan tiszta és csillogó lesz.

Aktív hatóanyagok: Hawaii gyömbér, tengeri alga és aloe kivonat, római kamilla, jojoba, rozmaring és búzacsíra olaj.

Kreatív alkalmazás: Próbáld ki fürdéshez vagy zuhanyzáshoz is! Frissít és bőrödet puhává varázsolja!

Kiszerelés: 300 ml

beachmax33139

2015. október 16.

Az illata nagyon kellemes, emlékeztet kissé a jázminra, bár lehetne erősebb is. Alapvetően jól tisztít, valóban sűrű állagű, mélytisztító. Én zsíros hajra használom, eddig bevált. Tusfürdőnek is egész jó. USA-ban vettem, 500ml volt 12 dollár, viszont az itthoni magyar árát nem biztos hogy megéri.

beachmax33139
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Langel

2014. február 17.

Az árához képest egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. A kezemen kihozza az ekcémát, a fejbőröm viszket tőle és tényleg NAPONTA KELL vele hajat mosni, mert megmosom és szinte két-három óra múlva már olyan érzés mind a fejbőröm mind a hajam hogy vágyja a vizet és a tisztulást.
Ez tisztító sampon, de a kaphatóak közül a leggyengébb és abból is a táplálóbb, mivel awapuhis. Fodrász ajánlotta és ugyanolyan rossz lett végül mint bármi más amit gondolkodás nélkül leemelek a polcról.

Adtam neki többször is esélyt, lassan elfogy végre, de a kezem és a fejem is mindig viszketett és a hajmosás is mindennapos volt vele, akármilyen balzsamot vagy szárítási módot próbáltam!

Tutira nem veszem többet!
Ráadásul a magyar címke pont az összetevő listára van mindegyiknél ráragasztva, amelyet nem lehet szépen leszedni úgy hogy ne is látszódjon, így a fodrász sem szedte le hogy meg tudjam nézni. De próbáltunk ketten keresni egyet ahol látszik az összetevő lista és egyiken sem lehet megnézni a magyar címke mindegyiken pont ott van!

Langel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Tutira nem veszem többet!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Algae Extract, Glycerin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.